Mehmet Erdem Zorlu PSM'de

Mehmet Erdem Zorlu PSM'de

Müzik sahnemizin önemli isimlerinin şarkılarına getirdiği benzersiz yorumları ve sesiyle tanınan, besteci ve şarkıcı Mehmet Erdem 3 Nisan Salı akşamı "Vestel Gururla Yerli Konserleri" kapsamında, Atlantis Yapım işbirliğiyle, Zorlu Performans Sanatları Merkezi, Drama Sahnesi'nde müzikseverlerle buluşacak.

Müziğe babası ve bağlama icracısı dayısı sayesinde çocuk yaşlarında başlayan Mehmet Erdem'in ilk çaldığı enstrüman 5 yaşındayken sahip olduğu mandolindi. Sanatçı daha sonra bağlama, ud ve cümbüş de çalmaya başladı.

Öğrencilik yılları da dahil olmak üzere müzikten hiç kopmayan Erdem, 2008 yılında "Deli Deli Olma" adlı filme Özgür Akgül ile beraber yaptığı müzikle "Altın Portakal Film Festivali"nde "En İyi Film Müziği" dalında ödül aldı.

Ayrıca kariyeri boyunca "Çalgı Çengi", "Memleket Meselesi", "Sizi Seviyorum", "Polis", "Dol", Avrupa Avrupa", Kalbim Seni Seçti", "Leyla ile Mecnun", "Kalpsiz Adam", "Sınıf" gibi bir çok film ve dizinin özgün müziklerine imza attı.

Mehmet Erdem 3 Nisan Salı akşamı "Vestel Gururla Yerli Konserleri" kapsamında, Atlantis Yapım işbirliğiyle Drama Sahnesi'nde olacak.