9 Mart Cuma - Günlük Çin Burçları

9 Mart Cuma - Günlük Çin Burçları

 

Bugünün hakimi Boğa burcu…

FARE

Siz, su üstünde kalıp nefes alabilmek için elinizden geleni yaparken kimse bir çaba harcamıyor. Eğer bu bir takım işiyse tek başınıza tırmalamanın bir anlamı yok.

BOĞA

Bazen, size meydan okuyan insanlara mizahi bir şekilde yaklaşmanız gerekir. Özellikle söz konusu problem ufaksa, haklı bile olabileceklerini söyleyebilirsiniz.

KAPLAN

Etrafınıza neşe saçıyorsunuz. Çevrenizdeki yüzü asık insanları gülümsetmek istiyorsunuz. Morallerini yükseltmek için birkaç pozitif söz söyleyebilirsiniz. Pazar gününün verdiği rahatlık hissini yayabilirsiniz.

TAVŞAN

Elinizden geleni yapsanız da başarının garantisi yok. Şans da yanınızda olmalı. Kendinizi mutsuz hissediyorsanız, hiç dert etmeden bugün de mutsuzluğun tadını çıkarın. Her zaman iyi olmanız gerekmiyor.

EJDERHA

Başlangıçta net ve anlaşılır gibi görünen bir karar, daha sonra karmaşık bir hal alıyor. Bugün zamanınızın çoğu, sorunlar üzerinde düşünmekle geçecek.

YILAN

Son günlerde, arkanıza dönüp baktığınızda, keşkeler yaşıyorsunuz. Ancak zamanı geri alıp, olanları değiştirmeyeceğinizi biliyorsunuz. Bundan sonra konuşmadan önce iki kez düşünmeye dikkat edin.

AT

Başarılarınızı konuşmak kendinizi iyi hissetmenizi sağlasa da, diğer insanların hiç dikkatini çekmiyor. Kibirli davrandığınız sürece insanların size olan güveni sarsılır. Başarılar sürekli dile getirildiğinde insanlar üzerindeki etkisi azalır.

KEÇİ

Yakın bir arkadaşınızın bugün fazlasıyla hassas olduğunu görüyorsunuz. Dolayısıyla aranızdaki anlaşmazlığı konuşmak için doğru zamanlama değil. Bu durum sizi rahatsız etse de birkaç gün beklemek zorundasınız.

MAYMUN

İnsanlardan yardım istemekte cesur olun. Bazen Maymun burcu kişiliğiniz çevresindekilere yardım eli uzatmaktan kaçınıyor. Çünkü kapasitelerini görmek istiyor.

HOROZ

Birileri sizden bir sır saklıyor. Ne sakladıklarını bilmeniz gerektiğini hissediyorsanız, mutlaka öğrenmenin bir yolunu bulun.

KÖPEK

Çok çalışmak bir erdemdir. Bugün önemli olan, çok çalışmak yerine akıllıca ve pratik işler yapmaktır.

DOMUZ

Arkadaşınıza katılmayabilirsiniz. Aynı zamanda onu desteklemek de istemiyorsunuz. Onlardan farklı olarak bakış açılarınızı ifade edin. Söylediklerinizin düşünülmesi yönünde onları teşvik edin.