8 Mart Perşembe - Günlük Çin Burçları

8 Mart Perşembe - Günlük Çin Burçları

 

Bugünün hakimi Fare burcu…

FARE

Bazı problemleri aklınızdan çıkarmanız gerekiyor. Ancak bunun için yapabileceğiniz bir şey yok. Çünkü elinizde olmadan daha fazla düşünüp daha da sabırsızlanacağınızı herkes biliyor.

BOĞA

Gerçekten zor durumlara düşmek istemiyorsunuz. Olaylardan uzak durmak, sizin için güzel bir tercih olabilir. Ancak bu durum birilerini rahatsız edebilir.

KAPLAN

Bugün etrafınızda size yardım eli uzatmaktan keyif duyan insanlar var. Kimsenin yardımına ihtiyacınız yokmuş gibi davranırsanız, kimsenin size yardım teklif etmemesine de şaşıramazsınız.

TAVŞAN

Yeni şeyler yapmak için kendinize zaman ayırmanız gerekiyor. Ayrıca eskilerden kurtulup ayağınıza dolanmasına da engel olmalısınız.

EJDERHA

Geriye dönüp baktığınızda, ne kadar ilerlediğinizi görebiliyor musunuz? Bir sonraki adımınızı dikkatlice düşünerek neyi ne zaman yapacağınızı artık daha iyi anlayacaksınız.

YILAN

Bazen bazı işler için başkalarını görevlendirerek kendinize zaman yaratabilirsiniz. Ancak her şeyi istediğiniz yöntemle yapabilmek için birilerine ihtiyacınız olacağına dair düşüncelerinizden vazgeçmelisiniz. 

AT

İnsanlar sürekli bir şey soruyor. Sır niteliği taşıyan bilgileri açığa çıkarmasanız da şu an olanları saklamaya çalışmak yerine açık olmak size daha uygun gelebilir.

KEÇİ

Yöneltilen soruların cevabı sizde yok, bunu söylemekten korkmayın. Ancak tekrar tekrar aynı sorularla karşılaşacaksınız çünkü bilmediğinizi kabul etmek istemiyorlar.

MAYMUN

İyi niyetli arkadaşlarınız ve aileniz istemediğinizi söylemenize rağmen tavsiyeler vermekte ısrar ediyorlar. Size vakit ayırdıkları için minnettarsınız. Ancak bazı konuları da kendiniz halletmek istiyorsunuz.

HOROZ

Ne istediğinizi düşünmek için zamana ihtiyacınız var. Düşünmeden hareket etmek yanlış yapmanızı kolaylaştırır. Dikkatli adımlar atmakta fayda var.

KÖPEK

Yaşadığınız münakaşalar sebebiyle huzursuzsunuz. İçinizi dökmenin, durumu iyileştirmeyeceğini fark edeceksiniz. Ancak, vakanın düşündüğünüz kadar da kötü olmadığını göreceksiniz.

DOMUZ

Bugün, uzun zamandır görüşmediğiniz insanlar tekrar ortaya çıkıyor. Niçin yeniden hayatınıza girmeye çalıştıklarını merak ediyorsunuz. İlerleyen günlerde her şeyi öğreneceksiniz.