8 Haziran Cuma - Günlük Çin Burçları

8 Haziran Cuma - Günlük Çin Burçları


Bugünün hakimi Maymun burcu…
FARE
Arkadaşınıza karşı açık sözlü davranamıyorsunuz. Çünkü gerçeklerin onu üzeceğini düşünüyorsunuz. Bıraktığınız ip uçları da işe yaramıyorsa, karşınıza alıp konuşmaktan başka çareniz yok…
BOĞA
Cevapları uzakta aramanıza gerek yok. Aradığınız ipuçları gözünüzün önünde duruyor. Önemli olan onları fark etmeniz…
KAPLAN
Bazı şeyler yolunda gitmediğinde, hemen işinizin zor olacağını düşünmeyin. Bu kolayca üstesinden gelebileceğiniz küçük bir sorun da olabilir. Çıkmaza girdiğinizi düşünmek yerine çözüm odaklı düşünün.
TAVŞAN
İnsanları kıskanmanın, zaman ve enerji kaybı olduğunu fark etmiş olabilirsiniz, ancak insanlar dünyaya kıskanç gözlerle bakmaya devam edecek. Çok fazla şey başarabileceklerini ve bunlara odaklanmaları gerektiği hakkında onları teşvik edin. Kapasitelerini anlamalarına yardım edin.
EJDERHA
Sorulan sorular sizi zor duruma düşürüyormuş gibi görünüyor. Ancak yapmanız gereken şey, soruların ne şekilde sorulduğunu da dikkate almaktır.
YILAN
Pratik bir yaklaşımı benimsediyseniz, mükemmeliyetçi olmak zorunda kalmazsınız. Çok karmaşık konularda ince ayarlar yapmak yerine, daha kolay ve sade yollar izleyebilirsiniz.
AT
Ortaya çıkardığı komplikasyonları fark etmeseniz de, aşk sizi karmaşık duygular içine sokabilir. Aşk hayatınız inişli çıkışlı olsa da, siz genel olarak mutlu olmayı biliyorsunuz.
KEÇİ
Güne pozitif bir ruh haliyle başladığınızda çok fazla şey başarabildiğinizi göreceksiniz. Bu da sizi cesaretlendirecek…
MAYMUN
İnsanlara gösterdiğiniz nezaket er ya da geç size geri döner. Nasıl davranırsanız, aynı şekilde karşılık görürsünüz. Bugün etrafınızdakiler için gergin bir gün olacak. Kimseye fazla yaklaşmayın.
HOROZ
Yakın bir arkadaşınızla aranızdaki gerginlik devam ediyor çünkü meseleler tamamen halledilmiş değil. Ancak bazen bazı konular çözümsüz kalmaya mahkumdur.
KÖPEK
Ağzı sıkı insanların ne sakladığını hep merak etmişsinizdir. Ancak yine de kendi işinize odaklanmanız gerektiğinin bilincindesiniz.
DOMUZ
Arkadaşınız, iyi niyetli tavsiyelerde bulunabilir. Fakat, bu şekilde sizi engellediğini hissediyorsunuz. Onlar ise aslında size yardım etmeye çalıştıklarını anlamanızı bekliyorlar.