7 Haziran Perşembe - Günlük Çin Burçları

7 Haziran Perşembe - Günlük Çin Burçları


Bugünün hakimi Keçi burcu…
FARE
Yaşadığınız tartışma ile bir yere varılamayacağını hissettiğinizde, daha fazla konuşmak yerine, insanların olaya hangi açıdan baktıklarını anlamaya çalışın.
BOĞA
İnatçı olduğunuzu söyleyen insanların bu tavrının küstahlık olduğunu düşünüyorsunuz. İnat olarak nitelendirdikleri davranışlarınızın, haklı sebepler için gösterdiğiniz azim olduğunu anlayacaklar.
KAPLAN
Söylemek istediğiniz şeyleri ağzınızda gevelemekten vazgeçin. Kimse sizi anlamaya çalışmak zorunda değil. Net olmalısınız.
TAVŞAN
Hiç ummadığınız birinin gelip sizinle dertleşmesi beklenmedik bir durum. Duyduğunuz haberler insanların garip davranışlarını anlamanıza yardım edecek.
EJDERHA
Bugünkü gibi bir Kaplan burcu gününde, ortada tartışacak hiçbir neden yokken bile insanlarla kavga edebilirsiniz. Kimsenin ufak sorunları büyütmesine izin vermeyin. Kavgacı insanlara da uymayın.
YILAN
Pratik bir yaklaşım benimserseniz, mükemmeliyetçi olmak zorunda kalmazsınız. İnce ayarlar yapmak yerine, daha basit yollar izleyebilirsiniz.
AT
Bugün bir karar verecekseniz ama zorlanıyorsanız, kendinizi insanların baskısı altında hissetmeyin. Seçeneklerinizi dikkatlice inceleyerek kendi bağımsız kararınızı verin.
KEÇİ
İstediklerinizi yaptırmak konusunda oldukça başarılısınız. Çevrenizdekilerin kendilerini baskı altında hissetmelerine neden olsanız da istediğinizi elde ediyorsunuz. Yine de ikna kabiliyetinizi çok gerekli olan durumlara saklamalısınız.
MAYMUN
Bazen iç güdüleri dinlemek gerekir. İspat etmek istediğiniz konuyla ilgili delilleriniz yetersiz. Ancak güçlü önsezileriniz var ve insanlara gösterecek bazı kanıtlar bulabilirsiniz.
HOROZ
Bazen dolaylı sorular, direkt cevap almanızı sağlayabilir. Hassas soruları, kimsenin hislerini incitmeden nasıl sorabileceğinizi dikkatlice düşünerek hareket edin.
KÖPEK
İnsanlara şefkatle yaklaşmak konusunda usta olsanız da, bugün, sadece kendinizi sevgiyle beslemeniz gerekiyor. Kendinizin en iyi arkadaşı olun ve ruhunuzu iyileştirin.
DOMUZ
Günün enerjisiyle, uzun süredir kafanızı meşgul eden konuların üstesinden gelmekle ilgili pozitif düşünceler içinde olacaksınız.