6 Mart Salı - Günlük Çin Burçları

6 Mart Salı - Günlük Çin Burçları

 

Bugünün hakimi Köpek burcu…

FARE

Bugün sürekli konuşanlardan biri olmak zorunda değilsiniz. İyi bir dinleyici olmak, hiç de küçümsenmeyecek kadar kıymetli bir sosyal beceridir. 

BOĞA

Amaçları size yardım etmek olsa da, mutfakta birden fazla şef varsa her şey birbirine girebilir. İçlerinden, size en çok yardımı dokunacak olan kişiyi seçmelisiniz.

KAPLAN

Parasal meseleler söz konusu olduğunda, size sunulan bir teklifle ilgili net bir karar veremiyorsunuz. İlk etapta size doğru gelen işler, detayına indikçe cebinizi yakabilir.

TAVŞAN

Bugün herkes fazlasıyla kırılgan. Sizin için önemi olmayan ve size değer vermeyen insanlara karşı daha fazla sabır göstermenize gerek yok.

EJDERHA

Arkadaşlığınızda bir şeylerin yolunda gitmediğini hissediyorsanız, sizin için sorun teşkil eden konuları dile getirmekten çekinmeyin. Aksi takdirde durumun üstesinden gelemezsiniz.

YILAN

Direkt olduğunuz sürece, baş etmeye çalıştığınız insanlar sizi şaşırtabilir. Çünkü şeffaf olursanız incinmeyebilirler. Tuhaf bulduğunuz şeyleri bilmelerine izin verin.

AT

Bugün için yapılan planların bazılarını yeniden düzenlemek iyi bir fikir değilmiş gibi hissediyorsunuz. At burcu kişiliğiniz her zaman yeniliklere açık bir karakter değildir.

KEÇİ

Bugün ruh halinizden pek memnun değilsiniz. Kendinizi iyi hissetmiyorsunuz. Moralinizi yükseltecek insanlarla vakit geçirmeye özen göstermelisiniz.

MAYMUN

Herkesin çabanızı takdir etmesi oldukça gurur verici. Bugün övgüler alıyorsunuz diye egoist tavırlar sergilemekten kaçının.

HOROZ

Son yaşananları yeniden inceliyor ve farklı bir şey yapıp yapmadığınızı merak ediyorsunuz. Bazen iş sonrası yapılan toplantılar faydalı olabilir. Durumu analiz etmek, yanlışları daha fazla düşünmenizi önler.

KÖPEK

Bazen aldığınız kararı önemsemeden fikir değiştirmek sizin için çok kolay olabiliyor. Birçok noktada daha fazla gecikme yaşamadan, iç güdülerinize güvenerek hislerinizin peşinden gidebilirsiniz.

DOMUZ

Bireyler arası ilişkilerde bazı önemli noktalar vardır. Domuz burcu kişiliğiniz usta bir yaklaşımla zor da olsa herkesle iletişim kurmayı becerebilir.