6 Ağustos Pazartesi - Günlük Çin Burçları

6 Ağustos Pazartesi - Günlük Çin Burçları


Bugünün hakimi Keçi burcu…
FARE
Bugün havada bir gerginlik hissediyorsunuz. Fare burcu kişiliğinizin kolayca sinirlenen biri olduğunu biliyorsunuz. Ancak bugün, her şey ters gittiğinde bile sakin kalabileceksiniz.
BOĞA
Arkadaşınız tartışma çıkacağını bilse de sizinle konuşmak istiyor; olacaklara hazır mısınız? Gitmelerini söyleseniz de, kavga çıkarmak için kendilerine göre geçerli bir sebep bulacaklar.
KAPLAN
Son dakika değişen planlar karşısında sinirlerine hakim olamayan insanlar var. Olayların akışını değiştiremeseniz de ihtimallere bir göz atın. Size uyacak alternatif düzenlemeler var.
TAVŞAN
İnsanlar ne kadar istekli olduklarının farkında değil. Bunu bilmelerini sağlayarak davranışlarına dikkat çekebilirsiniz. Onların memnuniyetsiz tonuna karşın kibar olmayı başarabilirseniz, hatalarını anlayacaklardır.
EJDERHA
Bir arkadaşınız fikrinizi soruyorsa, dürüst davranıp aradığı cevabın sizde olmadığını söylemeniz gerekir. Faydalı tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz, ancak içinde bulundukları zorluğun üstesinden gelmek zorunda değilsiniz.
YILAN
Etrafınızdaki belirli kişilerin kendi kendini savunması gerekiyor. Destek teklif ediyorsunuz, fakat kendilerini daha özgür hissetmeleri ve özgüven kazanmaları için problemin üstesinden yalnız gelmeliler.
AT
Etrafınızdaki insanların kendini sizin kadar enerjik hissetmediğini düşünüyorsunuz. İnsanları daha aktif olmaları konusunda teşvik etmek istiyorsanız, güzel bir örnek göstermeniz gerekiyor. Bir şey yaparken ne kadar eğlendiğinizi görmeliler.
KEÇİ
Önem verdiğiniz insanlarla ilgili konuları sağdan soldan duyduğunuzda kendilerinden dinlemek istiyorsunuz. Üstelik bu, önemli bir konu olduğunda birinci ağızdan öğrenmeniz gerektiğini düşünüyorsunuz.
MAYMUN
İnsanlar göründüğünden daha akıllı olabilir. Zekalarını, kasıtlı bir şekilde saklıyor değiller. Sadece kapasiteleri dahilindeki becerileri üzerinde durmuyorlar. Bu yüzden kimseyi küçümsemeyin.
HOROZ
Bugün etrafınızdaki herkes kendi işine gömülmüş. Pazar günü olduğu için size katılmak isteseler de, yoğunluktan başlarını kaldıramıyorlar. Kendi ailelerine bile vakit ayıramıyorken sizin ikinci planda kalmanız gayet doğal.
KÖPEK
Zor bir problemin üstesinden geleceğinizi bilseniz de, bir an önce kolları sıvamaya hazır olmanız gerekiyor. Hiçbir şeyi ertelememeye dikkat edin.
DOMUZ
Yolunuza çıkan engeller nedeniyle daha ileriye gidemeyebilirsiniz. Engeller etrafında yapmanız gereken manevralar var. Derin bir nefes alın, nerede olduğunuza bir bakın ve kendinize güvenin.