5 Şubat Pazartesi - Günlük Çin Burçları

5 Şubat Pazartesi - Günlük Çin Burçları

Bugünün hakimi Yılan burcu…

FARE

Mali durumunuzun değişkenliği birçok karışıklık yarattı. Bu yüzden bazı düzenlemeler yapmanız gerektiğinin farkındasınız. Yine de pozitif ruh halinizden bir şey eksilmeyecek.

BOĞA

Bir karar vermek üzere olan insanları etkilememeniz gerekir. Ancak sizden tavsiye istediklerinde, kararlarına etki etmemek için yardım edemeyeceğinizi mi söyleyeceksiniz?

KAPLAN

Daha sonra pişman olacağınız şeyleri söylememek için kendinizi frenleyin. Birileri sizi kızdırdığında, hemen oracıkta cevabını vermek istiyorsunuz. Ancak konuşmadan önce düşünerek kriz yönetimi yapabilirsiniz.

TAVŞAN

Bugün dikkatinizin dağınık olduğunu düşünüyorsanız, önceliklerinizi hatırlayın. Bugün, esnek olmanız ve son dakikada çıkan işlerin üstesinden gelmeniz gereken zamanlardan biri...

EJDERHA

Etrafınız, ev işleriyle sarılmış durumda. Bu şans mı, şanssızlık mı bilemiyorsunuz. En azından her zamanki sıradan işlerle uğraşmak zorunda değilsiniz. Siz daha çok yapmanız gereken şeyleri yapmaktan kaçıyorsunuz. 

YILAN

Bugün eliniz cebinize gitmiyor. Birlikte vakit geçirdiğiniz insanların, elinizin sıkı olduğunu düşünmesini istemezsiniz. Öyleyse en azından kendi payınıza düşeni ödemelisiniz.

AT

Alışverişle ilgili ani dürtüleriniz ve bitmek bilmeyen istekleriniz var. Ancak maddi durumunuz ortada. Kendinize gelmeniz ve harcama yapmadan önce iki kez düşünmeniz gerekiyor.

KEÇİ

İsteyene rehberlik yapabilirsiniz. Ancak yol göstermekle, hayatlarına karışmak arasındaki ince çizgiyi koruduğunuzdan emin olun. Aksi takdirde herkes sizden kaçacaktır.

MAYMUN

Daha zorlu hedefler koymak maharet gibi görünse de, kendinize, bütün büyük planların elverişli olup olmadığını sorun. Maymun burcu kişiliğiniz bazen sadece birilerine bir şey kanıtlamak ister. 

HOROZ

Bugün yeni gerçekler keşfetmek, kendinizi rahatsız hissetmenize neden olabilir. Önemli noktaları öğrenmek sizi memnun etse de, bunun neden daha önce gerçekleşmediğini merak ediyorsunuz. 

KÖPEK

Son günlerde sizi fazlasıyla meşgul eden şey, ne yapılacağını anlamaya çalışmak oluyor. Ancak bir ucundan başlamayıp sadece düşünmekle vaktinizi çöpe atmış oluyorsunuz. 

DOMUZ

Hassas konularda sessiz ve dikkatli hareket etmek gerektiğine inanıyorsunuz. Eğer bir şey söylenecekse herkesin açık konuşmasını isteyebilirsiniz. Çünkü bazı kişilerin aklından geçenleri tam olarak dile getirmediğini hissediyorsunuz.