5 Mart Pazartesi - Günlük Çin Burçları

5 Mart Pazartesi - Günlük Çin Burçları

 

Bugünün hakimi Horoz burcu…

FARE

Farkında olmasanız da, çevreniz son günlerdeki başarılarınıza gıpta ile bakıyor. Size sıradan görünen çalışmalar, aslında övgüleri hak ediyor. Işığınızı saklamadan etrafınızı aydınlatmaya devam etmelisiniz.

BOĞA

Detayları kontrol ettiğinizi düşünüyorsunuz. Birileri ukalalık yaptığında damarınıza basıldığını hissediyorsunuz. Ancak kızdığınızı belli etmemek çok da zor değil.

KAPLAN

Etrafınızda çok fazla çekişme olduğunu hissediyorsanız, kalabalıkta fark edilmenin bir yolunu bulmanız gerekiyor. Ancak bütün gözleri üzerinize çevirmek adına yaptığınız aşırı hareketlere gerek yok.

TAVŞAN

Birilerinin, başladıkları işi tamamlayamayacağını söylemesi hayal kırıklığı yaratır. Ancak fikir değişikliklerini fırsata çevirebilecek güçtesiniz.

EJDERHA

Niçin insanlar coşkunuzu paylaşmıyor? Belki de planlarınızla yeterince ilgilenmiyorlardır. Ancak projenin detaylarını anlattığınızda en azından sizi teşvik edebilirler.

YILAN

Şu an nerede olduğunuzu ve ileride ne yapmak istediğinizi derinlemesine düşünmelisiniz. Bazen hayat çok yoğun geçer. Böyle bir durumda başarmak istediklerinizi dikkatlice düşünün.

AT

Gerçekten kimseyle bir tartışmak istemiyorsunuz. Ancak bugün, yanlış zamanda yanlış kelimeler kullanmanız olası.

KEÇİ

Çoğu zaman ilk adımı atan kişilerden birisi olduğunuzun farkındasınız. Bugün fazla iş yapmak istemediğiniz için her şeyi ağırdan almaya çalışıyorsunuz. Bu da sizin için oldukça geçerli bir tercih…

MAYMUN

Gerekli gereksiz her şeyi kutlamaya çalışan insanlar vardır. Bu kişilerle görüşmek ve herkesin güzel vakit geçireceğinden emin olmaya çalışmak zorunda değilsiniz.

HOROZ

Bugün, insanların ne düşündüğünü ve ne yapacaklarını tahmin etmekten kaçının. Geçmişte birçok kez benzer şekilde davranmış olabilirsiniz. Ancak bugün, yanlış anlaşılmalara oldukça müsait bir zaman.

KÖPEK

Yapmaya kalkıştığınız işin çevrenizden kimseyi etkilememesi için uğraşıyorsunuz. Bu dikkatinizden dolayı insanlar da size karşı daha anlayışlı davranıyor.

DOMUZ

Henüz cevaplayamadığınız bazı sorular var. Yapabileceğiniz tek şey, sorular sorarak kimin neyi ne kadar bildiğini öğrenmektir.