4 Haziran Pazartesi - Günlük Çin Burçları

4 Haziran Pazartesi - Günlük Çin Burçları


Bugünün hakimi Ejderha burcu…
FARE
Yakınınızdaki kişilerin sizden bir şey sakladığını düşünüyorsunuz. Ancak sizin de kendinize sakladığınız bazı şeyler var. Kartları açık oynamak istiyorsanız, önce siz kapılarınızı aralamalısınız.
BOĞA
Sürekli sızlanmak ve şikayet etmekten keyif alan kişiler vardır. Her şeyin farkındaysanız, gerçekler konusunda şüphe etmenize gerek yok demektir.
KAPLAN
Yeni düzenlemeler hakkında, ilgili kişilere bilgi vermeniz gerekiyor. Kimileri, ortamı ele geçiren bu belirsizlik havasından rahatsız olurken, kimileri de bunu umursamaz.
TAVŞAN
İnsanlar, söz konusu olan olayla ilgili bütün hikayeyi anlatmadığınızı hissediyor. Zaman içinde, aslında her şeyi anlattığınızı ve daha fazlasının olmadığını anlayacaklardır, sinirlenmenize hiç gerek yok.
EJDERHA
Sizden yardım isteyen kişilere seve seve fikir veriyorsunuz. Ancak nihai sonuca karar vermek bireylere aittir.
YILAN
Kimsenin size karışmasından hoşlanmıyorsunuz. Bugüne kadar her şeyi tek başına hallettiniz. Bundan sonra da bu şekilde devam edeceksiniz.
AT
Etrafınızdaki insanlar, radikal kararlar verdiğinizi düşünüyor. Sizi vazgeçirmeye çalışsalar da zar zor verdiğiniz bu kararlardan sizi caydırmalarına müsaade etmeyeceksiniz.
KEÇİ
Olağanüstü durumlara karşı tedbir almanız çok doğal. Yeni ihtimalleri görmezden gelmeyin ve geçmiş tecrübelerinizden faydalanmaya çalışın.
MAYMUN
Bugün, düşündüğünüz kadar zor olmasa da, halletmeniz gereken konular var. Maymun burcu zihniyetiniz yapılması gerekeni kolayca dile getirebilir.
HOROZ
Herkesle arkadaş olmayı seven insanların, arkadaşlık ilişkilerinde pek de samimi olamayacağını düşünüyorsunuz. Bu yüzden sizi meteden kişilere karşı hep temkinli oldunuz.
KÖPEK
Pozitif bir ruh hali ile güne başladığınızda fazlasıyla üretken olabiliyor ve yapmanız gereken her şeyi yapabiliyorsunuz.
DOMUZ
Bugün bulunduğunuz ortamda eğlenceli vakit geçireceksiniz. Keyfinizi kaçırmaya çalışan insanlara aldırış etmeyin.