31 Temmuz Salı - Günlük Çin Burçları

31 Temmuz Salı - Günlük Çin Burçları


Bugünün hakimi Boğa burcu…
FARE
Sizi kendi çıkarları doğrultusunda kullandığını fark ettiğiniz kişilerin yaptığı duygu sömürüsünden etkilenmiyorsunuz. Bu nedenle onların bulunduğu hiçbir etkinlik ve aktiviteye katılmıyorsunuz.
BOĞA
Bugün etrafınızda kavga etmeye hazır birçok insan olduğunu fark edeceksiniz. Tartışmayı kimin başlattığı önemli değil. Verdiğiniz tepki ve cevaplar farkınızı yansıtacak.
KAPLAN
Başkalarının iyiliği için uğraşmaktan mutluluk duyuyorsunuz. Ancak sizden faydalanmaya çalışanlar olduğunu da biliyorsunuz. Bu tarz kişileri iyi ayırt etmeniz gerekiyor.
TAVŞAN
Size gelip derdini anlatan insanlara yardımcı olabilmek için empati yaparak düşünmeniz gerekir. Ancak kendinizi buna mecbur hissetmemelisiniz. İçinizden gelmeli…
EJDERHA
Kendinize yeni bir fırsat yaratmak için zamanı organize etmenin tam vakti. Bazen, hayatınıza yeniliklerin girmesi için eskileri gönderip yer açmaya hazır olmanız gerekir.
YILAN
Son günlerde üstesinden geldiğinizi zannettiğiniz sorunlar, başka biçimlerde önünüze çıkıyor. Bu zorluklarla baş edemeyeceğinizi düşünmeyin. Sadece kullandığınız taktikleri gözden geçirin.
AT
Yeniliklere adım atmadan önce her şeyin tamamen kontrolünüz altında olması gerekmiyor. Bunun için gerçekten iyi fikirleriniz olduğun inanın. Beklenmedik şeylerle karşılaşabileceğinizin bilincinde olun.
KEÇİ
Bugün aklınızda zaman kazanmak var, ancak bütün kestirmelerin doğru yol olmadığının farkındasınız. Yeni durumların üstesinden gelmek, insanların yardımını gerektirebilir ve zaman alır.
MAYMUN
Yapılan iş ya da yorumlar üzerine her zaman bir şey söylemek zorunda değilsiniz. Her şeyin tam olduğunu ve ekleyecek bir şeyiniz olmadığını söylemekten kaçınmayın. Çünkü bu, karşınızdakini onore eder.
HOROZ
İnsanlar çok katı olmanızdan dert yanıyor, buna rağmen ısrarla planlarınıza sadık kalacaksınız. Birileri istiyor diye yönünüzü değiştirecek değilsiniz.
KÖPEK
Yakın bir arkadaşınız söylediklerinizi dinler gibi yapıyor. Sizi gerçekten dinleyip dinlemediğini anlamak için beklenmedik anlarda bazı sorular sorabilirsiniz.
DOMUZ
Düşüncesiz ve pervasız biri değilsiniz, aksine biraz fazla temkinlisiniz. Bir işe başladığınızda her ihtimali düşünüyorsunuz. Risk hep vardır. Ancak siz buna takılı kalıyorsunuz.