31 Ocak Çarşamba - Günlük Çin Burçları

31 Ocak Çarşamba - Günlük Çin Burçları

 

Bugünün hakimi Fare burcu…

FARE

Bazı insanlar fazlasıyla dostça davranıyor, çünkü yapılması gerekeni yapmadılar. Bu sevimli tavırları takdir etseniz de, öncelikle verdikleri sözü tutmak üzere organize olmaları gerektiğini düşünüyorsunuz.

BOĞA

Rekabeti seven insanlarla bir probleminiz yok. Aksine bugün dikkat etmeniz gerekenler, samimi davrananlardır. Çünkü içten içe sizinle yarıştıklarını saklamaya çalışıyorlar. 

KAPLAN

Bir çıkar yol bulmak zorundaymışsınız gibi görünüyor. Bazı hızlı çözümler, uzun vadede en iyi seçenek olacak mı? Bir problemin adam akıllı üstesinden gelebilmek için daha fazla zamana ihtiyacınız olup olmadığını anlamanız gerekir.

TAVŞAN

Tavşan burcu kişiliğiniz çoğu zaman insanlarla baş etmenin diplomatik yollarını bulmaktan hoşlanır, özellikle hassas konularda… Fakat bugün bu taktikler pek işe yaramayacak gibi görünüyor.

EJDERHA

Fikrinizi değiştirmenin mantıklı olacağını biliyorsunuz. Yakın arkadaşınız niçin sözünüzden döndüğünüzü merak edebilir. Bugün düşüncelerinizin nasıl değiştiğini, en azından ona izah etmelisiniz.

YILAN

Yılan burcu kişiliğinizin doğasında olmasa bile, bazen herhangi bir karışıklıktan kaçmak için açık ve samimi konuşmanız gerekir. Ancak bu kez de sizi tanıyan insanlar anlamayacak.

AT

Bazen kendi borunuzu öttürmekten kaçınamayabilirsiniz. Başarılarınızı konuşmak, kendinizi iyi hissetmenizi sağlasa da, diğer insanların hiç de dikkatini çekmiyor. Kibirli davrandığınız sürece insanların söylediklerinize olan güveni sarsılır. Başarılar sürekli dile getirildiğinde insanlar üzerindeki etkisi azalır.

KEÇİ

Belirli kişilerin size tüm hikayeyi anlatmadığını fark ettiğinizde, size karşı birlik olduklarını düşünmeniz gereksiz. Sadece duymak istemeyeceğinizi düşündükleri konuları size anlatmanın bir yolunu bulamamış olabilirler. İyi, kötü ya da alakasız olsa da her şeyi duymayı tercih ettiğinize dair bir açıklama yapabilirsiniz.

MAYMUN

Bazı şeyleri unuttuğunuzu fark ettiğiniz anda konunun çabucak icabına bakabiliyorsunuz. İnsanlar hata yapar. Farklı şartlar altında bile elinizden gelenin en iyisini yaptığınıza inanın.

HOROZ

Küçük detayları incelemeye çalışmak yerine, geri çekilerek resmin bütününe bakıp daha hızlı bir cevap bulabilirsiniz. Hedefin tamamını bir kez anladığınızda, bireysel olarak attığınız her adımdan sonra bozulan herşey en kısa zamanda yerli yerine oturacaktır.

KÖPEK

Birçok iyi fikriniz var. Ancak bunları hayata geçirmek, meydan okuduğunuzun kanıtıdır. Hepsini kendi kendinize halletmek zorunda kalmak yerine, bir an önce başlamanıza ve doğru yolda ilerlemenize yardım edecek olan uzmanlara başvurmak iyi bir fikir gibi gözüküyor.

DOMUZ

Çatışmalar, bir ilişkinin bozulduğunun mutlak işaretidir. Bu anlaşmazlıkları çözümleme şekliniz, diğer insanlarla aranızın nasıl olduğunun anlaşılması adına en iyi göstergedir. Bugün üstesinden geleceğiniz çekişme sizi test edecek olsa da endişelenmeyin, çünkü bu testi geçebilirsiniz.