30 Temmuz Pazartesi - Günlük Çin Burçları

30 Temmuz Pazartesi - Günlük Çin Burçları


Bugünün hakimi Fare burcu…
FARE
Elinizdeki işi devam ettirmek konusunda kararsızsınız. Net olmayan olaylar için en basit taktik beklemek ve görmektir. Önümüzdeki hafta istediğiniz yeni haberleri getirecek.
BOĞA
Boğa burcu kişiliğiniz ne yapacağına karar vermeden önce aklındaki bütün soruları sorar. Çünkü şüphe ettiği hiçbir işe karışmaz.
KAPLAN
Ufak bir söze kolayca üzülüp kırılan hassas kişilerle konuşurken dikkatli olun. Kesinlikle onları suçlama niyetinde değilsiniz, ancak bunu yanlış yorumlamaya meyilliler.
TAVŞAN
Bugün içinde bulunduğunuz durumla ilgili daha iddialı olmalısınız. Herşeyi netleştirmeniz gereken bir dönemden geçiyorsunuz.
EJDERHA
Özel durumlarda aşırı uçlarda gezmemeniz gerektiğinin farkındasınız. Davranışlarınızı abartarak umduğunuz sonuçları elde edemeyeceğinizi biliyorsunuz.
YILAN
Bugün önemli olan; olayları nasıl idare ettiğiniz değil, insanları ve hislerini nasıl idare ettiğinizdir. İnsanları ikna edebilmek için kanıtlamanız gereken bazı bilgiler var.
AT
Çevrenizdeki bazı kişilerin size ihtiyacı olduğunu hissedebilirsiniz, ancak sorumluluk almalarına da izin vermelisiniz.
KEÇİ
Bugün bazı konularda fikir değiştirmek gerektiğini hissedebilirsiniz. Ancak geri adım atmadan önce vereceğiniz kararı dikkatlice düşünün.
MAYMUN
Bugün oldukça keyiflisiniz, ancak etrafınızdaki bazı insanlar aşırı ciddi görünüyor. Akıllarını birçok şey meşgul ediyor olabilir. Eğlenememelerini normal karşılamalısınız.
HOROZ
Yakın arkadaşınızla aranızdaki gerginlik devam ediyor, çünkü sorunlar tamamen halledilmiş değil. Ancak bazen olaylar, siz ne kadar çabalasanız da kötü sonuçlanmak zorundadır.
KÖPEK
Bazen seri bir şekilde üstünden geçtiğiniz konulara geri dönmeniz gerekebilir. Bu da size zaman kaybettirir. Hızlı olmak, dikkatsiz olmayı gerektirmez.
DOMUZ
Bazı insanların iş ahlakınızı paylaşmadıklarının farkındasınız. Siz bir şey yapmaya çalışırken, umurlarında değilmiş gibi davranıyorlar. Bu işi ne kadar ciddiye aldığınıza dikkat çekmenizin zamanı geldi.