30 Nisan Pazartesi - Günlük Çin Burçları

30 Nisan Pazartesi - Günlük Çin Burçları

Bugünün hakimi Yılan burcu…

FARE

Bazı önemli gerçekleri göremediğinizi düşünüyorsunuz. Aslında elinizdeki bilgileri derinlemesine inceliyorsunuz. Ancak, bu bilgilerin yine de büyük resmin tümünü ortaya sermediğini hissediyorsunuz.

BOĞA

İnsanların sürekli fikir değiştirmesi, sizi kızdırmaya başladı. Ama insanları ilgilendirsin ya da ilgilendirmesin, planlarınızı netleştirmelisiniz.

KAPLAN

Kişisel ya da profesyonel ilişkilerinizi sürdürebilmek için çaba harcayan birisiniz. Hatta bu uğurda bir şey yapmadığınızda, endişelenmeye başlıyorsunuz.

TAVŞAN

Bazıları sizi pohpohluyor, çünkü bunun gizli bir motivasyon yöntemi olduğuna inanıyorlar. Ancak sizde işe yaramadığının henüz farkında değiller.

EJDERHA

Bazen karşınıza çıkan bir fırsatla ilgili çıkarlarınızı koruyabilmek için sesinizi çıkartmanız gerekir. Sizin için doğru olduğunu hissettiğiniz şeyler için savaşmalısınız.

YILAN

Bugün söylemek istediklerinizi dile getirirken açık sözlü olmanız gerekiyor. Anlaşmazlık çıkarsa, mekânı terk etmek yerine, sakin kalmaya çalışın.

AT

At burcu kişiliğiniz, son günlerde yaşanan olayların ardından, yapılan görüşmelerle fazlasıyla ilgileniyor. İleride neler yapılacağını konuşmak istiyor. Yine de biraz sabırlı ve sakin olmaya çalışın, ortamı fazla germenize hiç gerek yok.

KEÇİ

Çevrenizdeki insanlar, şansını zorluyor. Dolayısıyla, sizi kasıtlı olarak kızdırıyor olmasalar bile; aranıza bir sınır çizmeniz gerekecek.

MAYMUN

Zor problemlerin, tek başınıza üstesinden gelmek zorundaymışsınız gibi hissetmeyin. Yardım isterseniz, kimse sizi yargılamayacak, çünkü her şeyi bilmeniz beklenmiyor.

HOROZ

Sadece alman gerektiğini düşündüğün resmî kararlara odaklanıyorsun. İşin ciddiyetinden uzaklaşıp biraz da eğlenmeye çalışmalısın.

KÖPEK

Son zamanlarda, geçmişi düşündüğünüzde, farklı şekilde hareket etmiş olmamanın pişmalıklarını yaşıyorsunuz. Ancak zamanı geri alıp, olanları değiştirmeyeceğiniz için geçmişi bir tarafa bakıp, bugünü yaşamalı ve geleceğe bakmalısınız.

DOMUZ

Bir problemi hala çözümleyemediğinizi hissediyorsanız, bu hafta sonu biraz dinlenmek için kendinize izin verebilirsiniz. Dinlenmiş bir zihinle daha verimli kararlar alabilirsiniz.