3 Ağustos Cuma - Günlük Çin Burçları

3 Ağustos Cuma - Günlük Çin Burçları


Bugünün hakimi Ejderha burcu…
FARE
İnsanlara yardım ederek, iyi iş çıkarmalarını istiyorsunuz. Çünkü sorunların üstesinden geleceklerini biliyorsunuz. Bu arada kendi işinize yoğunlaşmanız gerektiğini de unutmayın.
BOĞA
Söylediklerinizi duymak istemeyen belli kişiler olduğunun farkındasınız. Ancak bu durumun, kendinizi ifade etmeye engel olmadığını da biliyorsunuz.
KAPLAN
Bugünkü işleri nasıl yapacağınızı dikkatlice planlayın. Hepsini mümkün olduğu kadar çabuk yapmak istiyorsunuz, ancak acele ile dikkat birbirine zıt kavramlardır.
TAVŞAN
Her iki taraf da barış adına bir şey yapmıyorsa, devam eden tartışmaya nokta koymanızın vakti gelmiş demektir. Tarafların birbirine karşı mesafeli olduklarının farkındasınz.
EJDERHA
Bazen kendinize aşırı güveniyorsunuz. Fakat bazen biraz daha tedbirli hareket etmeniz gerekiyor. Başkalarının sizi gereksiz yere durdurduğunu düşünüyorsanız, rehberliğine ihtiyacınız olmadığını açıkça ifade etmelisiniz.
YILAN
Gelecek haftanın daha bereketli geçmesi için, bu hafta sonu dinlenmeniz ve kendinize zaman ayırmanız iyi olur. Bunun için yapmanız gereken en önemli şey şimdilik rahatlamaktır.
AT
Her durumda neşeli olmayı başarabiliyorsunuz. Yakınlarınızı bir araya toplayarak, neşenizi paylaşmalısınız. Planlarınızı ve hedeflerinizi anlatın ki beraberliğin verdiği güç, hepinizi sonuca taşıyabilsin.
KEÇİ
Herkesi aynı anda memnun edemeyeceğinizi biliyorsunuz. Doğru şeyi yaptığınıza inanıyorsanız, tartışmalara hazır olun. Hayal kırıklığına uğrasalar da, bu sizin probleminiz değil.
MAYMUN
Bazı insanlar farklı becerilere sahip olabilir. Ancak daha akıllıca davrandığınız durumlar size mutluluk verirken, becerikli olduğunu düşünen insanlar için hayal kırıklığı olabilir.
HOROZ
Savunma halinde olmanızı gerektiren zamanlar vardır. Bugün size sorulan meydan okuyucu sorular yüzünden insanların size saldırdığını hissedebilirsiniz.
KÖPEK
Bazen, ilk bakışta kötü gibi görünenlerin faydalı işler olduğu ortaya çıkar. Bu yüzden önyargılarınızı yıkmalısınız.
DOMUZ
İstemediğiniz şeyleri, sadece bir gün ihtiyacınız olur diye tutmayın. Bu tip eşyalardan tamamen kurtulmanın zamanı geldi. Sizin istemediğiniz birşey başka birine verdiğinizde değerini bulabilir.