29 Ocak Pazartesi - Günlük Çin Burçları

29 Ocak Pazartesi - Günlük Çin Burçları

 

Bugünün hakimi Köpek burcu…

FARE

Bugün, aşırı hassas olan arkadaşınızla baş etmeye çalışırken mantıklı davranın. İyi bir şey söylemek istiyorsunuz, ancak farkında olmadan kriz yaratacak bazı tavsiyelerde bulunuyorsunuz.  

BOĞA

Arkadaşınız, kendisine katılmanızı istiyor. Ancak bugün için planladığı aktivitelere gerçekten dahil olmak istemiyorsunuz. Onunla farklı şekilde zaman geçirebileceğinizi söyleyin.

KAPLAN

Bir şey yapmak istiyorsanız, aşırı uçlarda dolaşmamaya çalışın. Çok zor ve çok hızlı olmanız gerekmeyen, kendinizi çok fazla yormayacağınız aktiviteler bulun. Önceliklerinizi göz önünde bulundurun.

TAVŞAN

Evren size sık sık işaretler gönderir. Ancak siz bunların önemsiz şeyler olduğunu düşünüp dikkat etmezseniz, evren size tekrar başka bir işaret gönderir. Bu kez dikkate almak akıllıca olacaktır. 

EJDERHA

Fikrinizi değiştirmek için güzel nedenleriniz var. Ancak verdiğiniz kararı değiştirmenizden memnun kalmayacak insanlar da mevcut. Bunun nedenini açıklasalar da sonuç değişmeyecek.

YILAN

Zayıf bir karakter çizerek beklentileri azaltabilirsiniz. Bu da insanların gözünde her gün adım adım ilerlemenizi sağlar. Kimse kaydettiğiniz gelişmeleri fark etmiyorsa, yoldan çıktığınızda bir uyarı gelmesini beklemek de saçma olur.

AT

İnsanların aniden bazı değişiklikler yapmak istemesini anlayabilirsiniz. Sizi sinirlendiren değişiklikler değil, bu değişimlerin sizi nasıl etkileyeceğinin düşünülmemesi oluyor. 

KEÇİ

İnsanların güvenilmez olması sinirinizi bozuyor. Çünkü söz veren insanların size destek olmaması, başkasına güvenerek çıktığınız yoldan geri dönmenize neden oluyor.

MAYMUN

Bazı insanlar söz tutma konusunda diğerlerinden daha iyidir. Siz de bunun farkındasınız. Kimden, ne beklediğinizi kafanızda netleştirmeniz gerekir. İnsanlar, kendilerine hangi konuda bel bağladığınızı bilmelidir.  

HOROZ

İçinde bulunduğunuz gergin ortama katlanmaktan başka seçeneğinizin olmadığı zamanlar olabilir. Sabırlı olursanız konunun çözüme bağlandığını görebilirsiniz. Bazı kişilerin diğerlerini kışkırttığının zaten farkındasınız. 

KÖPEK

İnsanların hareketlerini şüpheli bulmak için geçerli nedenleriniz var. İstemeden yanlış etki bırakıyor olabilirler, aslında iyi niyetliler. Akıllarından ne geçtiğini düşünüp durmak yerine, direkt planlarını sorabilirsiniz.

DOMUZ

Pek çok bilgi toplamış gibi görünüyorsunuz. Önemli olan en gereklisini seçebilmektir. Her ufak detayı incelemeniz gerekmiyor. Bu noktadan sonra artık iç güdülerinize kulak vermeniz yeterli olacaktır.