28 Şubat Çarşamba - günlük Çin Burçları

28 Şubat Çarşamba - günlük Çin Burçları

 

Bugünün hakimi Ejderha burcu…

FARE

Fare burcu kişiliğiniz yenilik ihtimaliyle bile heyecanlanabilen bir yapıya sahip. Ancak şu anda yeni değişikliklerin sizi ne tarafa götüreceğini bilmiyorsunuz. Aklınızdan geçen doğru yolu bulacağınızdan emin olun.

BOĞA

Bazen niçin sinirlendiğinizi bilmezsiniz. Çünkü sebeplerine anlam veremezsiniz. Böyle durumlarda biraz rahatlamak için kendinize izin vererek, sinirinizin yavaş yavaş geçmesini beklemelisiniz.

KAPLAN

Yolunuzun kapalı olduğunu hissettiğiniz zamanlarda yavaşlayın, çevrenize bakın ve durum değerlendirmesi yapın. 'Şu an nerede olmak istiyorsunuz?', 'Sadece doğru yolda olmak sizin için yeterli mi?' gibi soruların cevaplarını düşünün.

TAVŞAN

Hassas konular üzerinde daha fazla kontrol uygulamanız gerektiğini mi düşünüyorsunuz? Öncelikle, kontrol edip edemeyeceğiniz konuların ayrımını iyi yapmalısınız. 

EJDERHA

Bugün, ortada tartışacak hiçbir neden yokken bile insanlarla kavga edebilirsiniz. Kimsenin ufak sorunları büyütmesine izin vermeyin. Kavgacı insanlara da uymayın.

YILAN

Yılan burcu kişiliğiniz normalde direkt olmaktan pek hoşlanmaz. Bugün, bazı şeyleri dolandırarak söylemekten vazgeçmeniz gerekiyor. Çünkü insanlar sizi anlamıyor. Nokta atışı yapmak, fark yaratır.

AT

Sabırlı olun. Sorunlar umduğunuz yönde gelişme göstermediğinde hayal kırıklığı hissediyorsanız, kendinize biraz daha zaman verin. Zihninizi tazeleyerek, diğer sorunların üstesinden gelmeye çalışın.

KEÇİ

Azimli duruşunuzun sizi başarı yolunda sağlamlaştırdığı inkar edilemez. Bu yolda yürürken adapte olmanın, yoldaki engellerden kaçabilmek anlamına geldiğini idrak ettiniz.

MAYMUN

Kendinizi hararetli bir ruh hali içinde bulduğunuzda, etrafınızdakilerden biriyle tartışmamaya dikkat edin. Kötü başlangıçlar yapmak istemezsiniz.

HOROZ

Bazı şeylerden vazgeçmek ya da geçmemekle ilgili karar vermeye  çalışıyorsunuz. Bazen sorunları düşünerek, sakinleşip herkesten uzaklaşarak karar vermek gerekir.

KÖPEK

Önümüzdeki günlerde gelecek vaad eden işler, rahatınızdan biraz ödün vermek gerektirecek. Yine de endişeden ziyade heyecan duymalısınız.

DOMUZ

Gerçekten parlamak için, yolunuzun üstünde birkaç engel olması gerekir. Çünkü problemler, kapasitenizi göstermek için önemli fırsatlardır. İnsanların basmakalıp fikirlerini takip etmenizin gereği yok. Çünkü sahip olduğunuz alternatif düşünceler daha çok işe yarayacak.