28 Mayıs Pazartesi - Günlük Çin Burçları

28 Mayıs Pazartesi - Günlük Çin Burçları


Bugünün hakimi Horoz burcu…
FARE Anlamsız sorular soran insanlarla nasıl baş edebileceğinizi düşünüyorsunuz. Mizahi yaklaşımlarla onları bastırabilirsiniz. Ancak bu konuya gerekenden fazla önem vermiyor musunuz?
BOĞA
Bütün bilgileri bir araya getirmek, bugün son derece değerli. Henüz elinizde kayda değer bir şey yokken aceleyle karar vermekten kaçının. Sizi acele ettirmeye çalışan insanlara, her şeyi öğrenmeden bir karar veremeyeceğinizi söyleyin.
KAPLAN
İnsanların, söylediklerinizi her zaman kafa sallayıp onaylaması gerekmiyor. Herkes aynı fikirde olmak zorunda değil, artık bunun farkına varıp insanlara olur olmaz küsmekten vazgeçin.
TAVŞAN
Bugün olaylar karşısında kısa sürede tepki veren herkes, karşılaştığı zor durumdan kurtulabilir. Ancak bunu başaramayan insanların başkalarını suçlaması da kaçınılmaz. Sükunetinizi korursanız bugünü zarar görmeden atlatabilirsiniz.
EJDERHA
Daha dikkatli olmanız için sizi uyaran insanlara karşı tedbirli olun. Ejderha burcu kişiliğiniz, insanların ne düşündüğüne fazla dikkat etmeden işine bakar ama bu kez adımlarınızı dikkatle atmalısınız.
YILAN
Bugün bir rekabet ortamı var. Ancak, gerçekten böylesine önemsiz konularda bile üstünlük kurmaya çabalamaya değer mi diye düşünerek harekete geçmelisiniz.
AT
Yakın bir arkadaşınızın söylediği şeylere katılmıyorsunuz. Ancak bu, söylediği hiç bir şeye katılmayacağınız anlamına gelmiyor. Genel eleştiriler yapmak yerine, sadece bu konuya odaklanın.
KEÇİ
Bazı kişiler bütün derdini gelip size anlattığında, çok fazla etkileniyorsunuz. İyi bir dinleyici olun ama başkalarının endişelerini yüklenmenin gereği yok.
MAYMUN
İnsanlara gösterdiğiniz nezaket er ya da geç size geri döner. Nasıl davranırsanız, aynı şekilde karşılık görürsünüz. Bugün etrafınızdakiler için gergin bir gün olacak. Kimseye fazla yaklaşmayın.
HOROZ
Bazen bazı şeyleri göremiyorsunuz, çünkü çok dar bir açıdan bakıyorsunuz. Bir adım geri çıkarak resmin bütününü kolayca görebilirsiniz. Daha geniş bir perspektif kazanmak, problemi çözmek için önemli bir adım olacak.
KÖPEK
Yerine uygun düzenlemeler yapmaktan hoşlanıyorsunuz. Ancak bu doğrultudaki planlara uymanın zor olacağını da biliyorsunuz.
DOMUZ
İyi niyetle yapacağınızı söylediğiniz şeyler gerçekleşemeyecekmiş gibi görünüyor. Sorunları görmezden gelmek yerine endişelerinizi dile getirmeniz gerekir.