27 Temmuz Cuma - Günlük Çin Burçları

27 Temmuz Cuma - Günlük Çin Burçları


Bugünün hakimi Horoz burcu…
FARE
Saklayacak bir şeyiniz yok. Öyleyse neden insanlar, sanki bir şey saklıyormuşsunuz gibi sorular soruyor? Niçin sizden bu kadar şüphe duyduklarını öğrenmelisiniz.
BOĞA
Bugün genel bir terslik olduğunu biliyorsunuz. Bu yüzden bazı konularda çok acele ediyorsunuz. Ancak endişelenmenize gerek yok, Boğa burcu bunu da avantaja çevirir ve yoluna devam eder.
KAPLAN
Birisi ya da bir şeyle ilgili yanlış kanaatte bulunmuş olabileceğinizi hissediyorsunuz ve bu düşüncenizi değiştirmek istiyorsunuz. Yapacağınız şey; dürüst olmak ve neden fikir değiştirdiğinizi anlatmaktır.
TAVŞAN
İnsanlar, kendileri için gerekeni yapmayı bile denemiyorlar. Kimseyi pohpohlayıp da arkanıza yaslanmayacaksınız. Doğru olanı göstermeye çalışmalısınız.
EJDERHA
İçinde bulunduğunuz durumu anlayan biriyle konu üzerinde konuşmak, düğümlerin çözülmeye başladığını görmenizi sağlayacak. Her zaman kendinizi geliştirmenin yolları vardır.
YILAN
Acele gerektiren bir konuyu, düşünmek için ertelediğinize göre, herhalde gece rüyanızda bir çözüm bulmayı umuyorsunuz. Ancak mevzu, daha somut adımlar gerektirecek kadar ciddi...
AT
Bazı şeylerin ne zaman gerçekleşeceğini merak ediyorsunuz. Ancak zaman alacak olanların da farkındasınız. Bunların üzerinde durmanıza gerek yok.
KEÇİ
Karmaşık bir sorun üzerinde düşünüp taşınıyorsunuz. Ancak hala nasıl bir yön izleyeceğinizi bilemiyorsunuz. Biraz daha zamana ihtiyacınız varsa, acele etmeyin.
MAYMUN
İnsanlara, zamanınız olmadığını ve bekledikleri dikkati onlara veremeyeceğinizi söylemeniz gerekiyor. Bunları kendiliğinden bilmelerine imkan yok.
HOROZ
Sürekli şikayet etmekten zevk alan insanlar var. Bu tip kişiler hayat enerjinizi emer. Bunlardan uzak durmak için elinizden gelenin en iyisini denemelisiniz.
KÖPEK
Bağımsız şekilde hareket edebildiğiniz zamanlar var. Ancak geri kalan anlarda yardım almak gerekebilir. Kendinizi çaresiz hissettiğinizde size uzanan eli tutmakta tereddüt etmeyin.
DOMUZ
Söz verdiğiniz şeyleri yapamayacağınızı düşünseniz de, en azından ne kadarını yerine getirebileceğinizi söyleyerek dürüst davranabilirsiniz.