26 Temmuz Perşembe - Günlük Çin Burçları

26 Temmuz Perşembe - Günlük Çin Burçları


Bugünün hakimi Maymun burcu…
FARE
Etrafınızda, çılgın fikirlere sahip kişiler var ve size karşı gibi görünüyorlar. Yine de yaptığınız işe engel olmaya çalışacaklarını düşünmeyin.
BOĞA
Ihtiyaci olana yardım etmekten mutluluk duysanız da, bugün gerçekten sınırlarınızı belirlemeniz gerekiyor. Çünkü sırtınızdan geçinmeye çalışarak iyi niyetinizi suistimal eden insanlar olabilir.
KAPLAN
Yapılan eleştirileri size karşı bir saldırı olarak görmeden önce, anlamaya çalışarak yapıcı olabileceğini göz önünde bulundurmalısınız.
TAVŞAN
Etrafınızdaki insanlar, karşılaştığı zorlukları bir oyun gibi görüyor ve buna göre baş etmeye çalışıyor. Bu yüzden onlara yardım etmekte zorlanıyorsunuz.
EJDERHA
Olumlu tavırlarınız, bütün çabalarınızın karşılığını almanızı sağlayacak. Ancak kapasitenizin farkında olmalı ve ona göre hareket etmelisiniz.
YILAN
Haftaya pozitif başlamıyorsunuz. Moralinizi yükseltmek için neler yapabileceğinizi düşünün. Bunu yaparken geçmişte yaşadığınız olumsuzluklara takılmaktan vazgeçin.
AT
Sizinle aynı düşünceleri paylaşmayan insanlara kendinizi anlatmak isteseniz de sizi anlamayacaklarını düşündüğünüz için kılınızı kıpırdatmıyorsunuz. Bazen biraz çaba büyük sonuçlar getirebilir.
KEÇİ
Değişime hazır olduğunuzu düşünüyorsunuz, ancak şu anda istediğiniz gibi bir değişimin gerçekleşeceğinden emin değilsiniz. Hayal kırıklığına uğramanız olası…
MAYMUN
Bazı olaylar karşısında tepki vermeyen insanların, sizi dolduruşa getirmesine izin vermeyin. Bunun için hakimiyetinizi kaybetmemeniz gerekiyor.
HOROZ
Kimsenin hayatını zorlaştırmak istemezsiniz. Ancak uzlaşması kolay olmayan biriyle karşı karşıya kaldığınızın farkındasınız ve çeşitli çözümler düşünüyorsunuz.
KÖPEK
Zor durumda kalan insanlara yardım etmekte oldukça hızlısınız. Bugün de yardıma ihtiyacı olduğunu düşündüğünüz insanlar için harekete geçeceksiniz.
DOMUZ
Bazı planlarınız var. Ancak etrafınızaki insanların hafta sonuyla ilgili tamamen farklı programları olduğunu görerek, ısrar etmeyeceksiniz.