26 Şubat Pazartesi - Günlük Çin Burçları

26 Şubat Pazartesi - Günlük Çin Burçları

 

Bugünün hakimi Kaplan burcu…

FARE

Bazı kişiler güç gösterisi yapıyor, fakat bu size etkilemiyor. Soytarılıkları gözardı etmek size cazip geliyor. Çünkü başaramayacağınızı düşündüğünüz konularda atıp tutmak size göre değil.

BOĞA

Geçmişte kalan ve dile getirilmemiş bazı sorunlar, şimdi fazlasıyla gün yüzüne çıkmış durumda. Bu konuları konuşmanın tam zamanı.

KAPLAN

Birileri sizi kışkırttığında, Kaplan burcu içgüdüleriniz karşı koymayı ve aynı şekilde karşılık vermeyi öğütler. Cevap vermeden önce, derin bir nefes alın ve düşünün.

TAVŞAN

Bugün bazı konularda destek alabilirsiniz. Bu destekler birazcık ilerleme sağlasa da, kendinize güvenmek için bu insanların fikirlerine bel bağlamaya ihtiyacınız yok.

EJDERHA

Bazı konularda kendinizi ruhsuz ve duygusuz hissettiğinize dair bir izlenim bırakıyorsunuz. Ne hissettiğinizden emin değilseniz konunun derinlerine inmelisiniz.

YILAN

İpuçları bırakmaya çalıştınız, ancak diğer insanlar bunu anlamadı ve ipuçlarını toplamadı. Bu yüzden bugün dolaylı olmak yerine, direkt davranmaya özen gösterin.

AT

Birileri bildiklerini saklıyor. Durumla ilgili yanlış hüküm verdiğinizi ve hiçbir şey bilmediklerini düşünseniz de söylediklerinden fazlasını bildikleri ortaya çıkacak.

KEÇİ

Çevrenizdeki arkadaşlarınız ve ailenizle aranızda geçen tatışmalar konusunda oldukça hassassınız. Kendinizi onlarla yüzleşecek güçte hissetmiyorsanız, bir süre kendinizi geri çekmeniz daha iyi olacaktır.

MAYMUN

Son günlerde, yakın bir arkadaşınızın, pek inandırıcı olmayan bir durumla ilgili konuştuğunu duyuyorsunuz. Kasıtlı olduğunu düşündüğünüz bu davranıştan dolayı tartışmaya girmekten kaçınmalısınız.

HOROZ

İnsanlara, düşüncelerini şekillendirmelerinde yardımcı oluyorsunuz. Aslında sizden yardım istediler, ancak şu anda, söylediklerinizden pek de hoşlanmış gibi görünmüyorlar.

KÖPEK

Kimsenin olmadığı bazı yerlerde, ara sıra özel bir fırsat ayağınıza geliyor. Bu fırsatları değerlendirmek için yapılması gereken şeyleri hızla öncelik sırasına koymalısınız..

DOMUZ

Bazı şeyler plana göre gitmediğinde doğal olarak kendinizi sinirli hissedebilirsiniz ve neden umduğunuz gibi gitmediğini merak edersiniz. Belki de neyin değişmesini istiyorsanız ona odaklanmanız gerekiyordur.