26 Ocak Cuma - Günlük Çin Burçları

26 Ocak Cuma - Günlük Çin Burçları

Bugünün hakimi Keçi burcu…

FARE

Sürekli savunma halinde olan insanlarla uğraştığınızda, kendilerini niçin böyle hissettiklerini anlamak istiyorsunuz. Onlarla konuşmak istediğinizi söyleyin. Hikayelerini dinlemek istediğinizi anladıklarında size açılacaklardır.

BOĞA

Fazla dost canlısı insanlar sizi neden huzursuz ediyor? Birşey isteyecekleri için size yanaştıklarını düşünüyor olabilir misiniz?

KAPLAN

Hakkınızdaki düşüncelerini çekinmeden söyleyen insanlar var. Bir yanınız, dürüst oldukları için minnettar. Ancak diğer yanınız, ettiği sözler nedeniyle de bıçağın kemiğe dayandığını hissediyor. İyi niyetli olduklarını anladığınızda, onlara gücenmeyeceksiniz. 

TAVŞAN

Size destek olan insanların sizi eleştirmeyeceğini biliyorsunuz. Yine de söyledikleriyle bir şekilde sizi yargıladıklarını hissediyorsunuz. Kullandıkları kelimelerin, üzerinizde yarattığı etkilere dair dürüst bir konuşma yapmak istiyorsunuz.

EJDERHA

İnsanların sizden çok farklı fikirlerle gelmesinin güzel bir durum olduğunu anlayın. Bütün ihtimalleri tartışmaya açık olun. Belki bunu kabul edebilirsiniz, ancak her şeyi onların dediği gibi yapma fikrine asla katlanamazsınız.   

YILAN

Gecikmeler sizi çileden çıkarabilir. Her şeyin üstesinden gelemediniz, ancak bugün hepsini halletmeyi umut etmek bile size yardım edecek.

AT

Doğru olanı yapıp yapmadığınızı düşünüp duruyorsunuz. Ancak, bunu kestirebilmek gerçekten zor. Önünüzdeki engellere rağmen elinizden gelenin en iyisini yaptığınıza inanmalısınız.

KEÇİ

Bazı insanların hiçbir işe yardımı dokunmaz, çünkü ortaya çıktıklarında sürekli kaos yaratırlar. Bu yardım teklifi sizin için bir karışıklığa yol açacaksa, hiçbir sorumluluk kabul etmediğinize dair bir ön konuşma yapabilirsiniz. 

MAYMUN

Bugün daha hızlı olmanız gereken zaman dilimlerinden biri. Çünkü gün bittiğinde birçok işi de bitirmiş olmanız gerekiyor. Neyse ki Maymun burcu kişiliğiniz hayatı yoğun ve telaşlı yaşamaktan hoşlanıyor.

HOROZ

Bir türlü rahat bir nefes alıp dinlenemiyorsunuz. Çünkü zihninizi durduramıyorsunuz. Belirli problemler sürekli kafanızı meşgul ediyor. Bazı şeyleri tekrar tekrar düşünüp değerlendirmeniz gerekebilir.

KÖPEK

Önünüze çıkan fırsatın sizin için doğru olmadığını hissediyorsanız, insanların sizi ikna etmesine müsaade etmeyin. Harika fikirleri olabilir, ancak şu an sizin hedeflerinize uygun olduğunu düşünmüyorsunuz.

DOMUZ

Her durumun olumlu ve olumsuz yönleri vardır. Sadece artılarının eksilerden daha ağır gelip gelmediğini değerlendirin. Eğer eksileri daha çoksa ilginizi başka tarafa yönlendirin.