25 Temmuz Çarşamba - Günlük Çin Burçları

25 Temmuz Çarşamba - Günlük Çin Burçları


Bugünün hakimi Keçi burcu…
FARE
Kendinizi, sizi ilgilendirmeyen tartışmaların tam ortasında bulabilirsiniz. Her iki tarafa da yardım etme isteği iyi niyetli bir çaba olsa da, yapılacak en akıllıca iş oradan uzaklaşmaktır.
BOĞA
Bazıları söyledikleri lafın nereye gideceğini düşünmez. Bu tip insanlar, sizinle konuşmak isterse, bu durumdan rahatsız olduğunuzu dile getirebilirsiniz.
KAPLAN
Bazen herhangi bir işe başlamadan önce bitirmeniz gereken eski bir işiniz olur. Bunları yaparken kimseyi memnun etmek gibi bir zorunluluğunuz yoktur.
TAVŞAN
Çaba gerektiren ve zamanınızı alan bazı işler için gereken enerjiyi harcadığınızda, her şey değişebilir. Çünkü gerekenden azını verdiğinizde istediğiniz sonuçları elde edemezsiniz.
EJDERHA
İnsanların söylediklerini dikkatlice dinlemeye hazır olun. Bugün tartışılan konular; daha önce hiç sahip olmadığınız yeni bir bakış açısı kazanmanızı sağlayacaktır.
YILAN
Sizi kızdıran insanlarla baş etme seçeneğiniz var. Bunun için bazen insanların suyuna gitmek gerekebilir. Ancak öncelikle, mümkün olduğu olduğu kadar görmezden gelmek istiyorsunuz.
AT
Bir yanda gerçekler, bir yanda düşünceler vardır. Birileri bir şeylerin gerçek olduğunu iddia eder. Ancak siz bunun, sadece düşüncelerden ibaret olduğunu bilirsiniz. Bunu dile getirdiğinizde insanlardan olumlu tepki almazsınız.
KEÇİ
Bir olaya olumlu tarafından bakan insanlara, fark yaratabilmeleri için hala yapacak bir şey olduğunu hatırlatarak yardım edebilirsiniz. Çünkü bazı insanlar yaşadığı birkaç olumsuzluktan sonra karamsarlığa düşer.
MAYMUN
Tartışmaları, kazanabileceğiniz sözlü bir mücadele olarak görürsünüz. Bugün de kelimelerle aranızın iyi olduğunu bilerek karşınızdakini alt edeceksiniz.
HOROZ
Birileri sizi ukala olmakla suçluyor. Önce kendi tavır ve davranışlarına dikkat etmeleri gerektiğini dile getirebilirsiniz.
KÖPEK
Farklı şeyler yapmanın iyi fikir olup olmayacağını düşünmenin zamanı mı? İnsanların yaptığı değişiklikler, güzel gelişmelere öncülük ediyorsa, sizin için de doğru zaman olabilir.
DOMUZ
Tartışılması gereken hassas bir konu için bugün uygun bir zaman olmayabilir. Çünkü bugünkü gibi sinirli bir gününüzde herkesle kolayca kavga edebilirsiniz.