25 Nisan Çarşamba - Günlük Çin Burçları

25 Nisan Çarşamba - Günlük Çin Burçları

Bugünün hakimi Fare burcu…

FARE

Bugün istediğiniz her şeyi başaramadığınızı hissediyorsanız, gerçekten önemli olanın üzerinde yoğunlaşmıyor olabilirsiniz. Gelecek hafta yapacaklarınızı yeniden planlamanız sizin yararınıza olacaktır.

BOĞA

Hafta sonu planlarının altüst olacağını hissettiğinizde doğal olarak hayal kırıklığı yaşarsınız. Ancak bunların üstesinden gelerek, hafta sonunuzu güzelleştirmek size bağlı.

KAPLAN

Geleceğinizi garantiye almak adına yaptığınız çalışmalarda ilerleme kaydedememek hevesinizi kaçırıyor. Öncelikle, hangi yöne gideceğinize karar vermek sizin için kolaylık sağlayabilir.

TAVŞAN

Karar vermenin çok zor olduğunu düşünüyorsunuz. Çünkü aklınız ve kalbiniz çatışıyor. Sadece doğru olduğunu hissettiğiniz şeyleri yapmalısınız.

EJDERHA

Fikrinizi birkaç kez değiştirmişsiniz. Tekrar değiştirmeden önce, durumun bütün iyi yönlerini uzun uzadıya dikkatlice düşünmek için kendinize zaman verin. Böylece, aslında ilk tercihinizin doğru olduğunu fark edebilirsiniz.

YILAN

Bazı şeylere dahil olmak size biraz zor gelebilir. Bu hissi dile getirin. Başta iyi niyetle katılmayı planlamış olsanız da düşündükçe, bu davete katılmanızın doğru bir karar olmadığını farketmiş olabilirsiniz.

AT

Bazen bir problemi çözmek zaman alır. Çevrenizdekiler sizin için kısa yollar bulmaya kalkışır, ancak bunların sizi nihai sonuca götürmeyeceğini görebilecek kadar akıllısınız.

KEÇİ

İnsanları etkilemek için çok çaba harcamanıza gerek yok. En ufak abartılı davranışınızda, tam tersine insanlar sizi ciddiye almamaya başlar. Bazı şeyleri önemsizmiş gibi gösterdiğinizde daha fazla dikkate alınacaktır.

MAYMUN

Bugün, aşkta umduğunuzu bulacaksınız. Tanıştığınız yeni insanlara karşı kendiniz olun ki, şansınızı iyi değerlendirebilesiniz.

HOROZ

İnsanların, ne zaman, neye ihtiyacınız olduğunu bilmeleri mümkün değil. Size yardım edecek kişiler bulduğunuzda, derdinizi anlatın.

KÖPEK

Bazen insanların, kendi bildiği yöntemleri kullanmalarına izin vermek, bir iyi niyet göstergesidir. Bugün bu konuda dikkatli olup insanlara fırsat tanımaya çalışın.

DOMUZ

Dürüst ve açık sözlü tavrınız sayesinde, herkes tavsiye almak için size geliyor. Bazen, istediklerini veremeseniz bile sizden memnun kalıyorlar.