25 Mayıs Cuma - Günlük Çin Burçları

25 Mayıs Cuma - Günlük Çin Burçları


Bugünün hakimi At burcu…
FARE
Sabır, bugün en çok ihtiyaç duyacağınız şey olabilir. En kısa sürede, içinizdeki bu sabır kaynağına ulaşmalısınız. Böyle bir kaynak bulabilirseniz, insanlar sizi zorladığında sinirden kendinizi kaybetmezsiniz.
BOĞA
Pratik Boğa burcu doğanız neyle ilgili olduğunu kontrol etmeden hiçbir plana dahil olmaz. Ancak şartlar hızla değişebilir, bu yüzden bazen bütün detaylara hakim olmadan bazı şeylere adım atmanız gerekebilir.
KAPLAN
Gerçekten ne istiyorsunuz? Aklınızda birtakım şeyler var. Ancak bugün, yapmak istemediğiniz şeyler sürekli ayağınıza dolanacak. Bazılarını istemeseniz de halletmek zorunda kalabilirsiniz, size en uygun olanından başlayın.
TAVŞAN
Başarılarınızı başkalarının da öğrenmesi gerektiğini düşünerek dillendiriyorsunuz. Ancak bu durumla ukalalık arasında çok ince bir çizgi vardır. Ukalalık yaparsanız, kendini beğenmiş görünürsünüz ve insanları kaybedebilirsiniz.
EJDERHA
Sözünüzden dönmek istiyorsunuz ancak bunun kolay olmayacağını biliyorsunuz. Fikrinizi değiştirmek için mazeretleriniz olması gerekiyor. Eski bir konuya saplanıp kalmanın mantıksız olacağının farkındasınız. Söz verdiğiniz kişiyle, onu ve duygularını da düşünerek bir konuşma yapmalısınız.
YILAN
Önümüzdeki günlerde yapılacak çok fazla iş var gibi görünüyor. Nereden başlamalısınız? Aynı anda farklı birçok şey yapmaya çalışmamanız mantıklı olacaktır. Bir iş planı yapın ve işlerinizi düzenleyerek hareket edin.
AT
Söylemek istediğiniz bazı şeyler var. Fakat zamanlama konusunda tereddütleriniz var. Bu durum zihninizi fazlasıyla meşgul ediyor. Daha fazla ertelemeden, bu konuyu paylaşıp, rahatlayın.
KEÇİ
Çoğu zaman, fazlasıyla hoşgörülüsünüz. Bu yüzden kabul edilemez bulduğunuz belirli şeyler olduğunu öğrenmek insanları şaşırtabilir. Belki de insanların mizahi yapınızın yanısıra ne kadar da prensipli bir olduğunuzu anlaması gerekiyor.
MAYMUN
Sıradışı insanlarla baş etmek için çok çalışmanız gerektiğini hissediyorsunuz. Birçok farklı taktik denemeniz ve bazılarının işe yaramayacağını bilmeniz gerekir. Ama sabırlı olursanız, zamanla hiç beklemediğiniz şekilde yakınlık duyabilirsiniz.
HOROZ
Aradığınız cevabı bulabilmek için çok uzaklara bakmanıza gerek yok. Belki de cevabı biliyorsunuzdur da farkında değilsinizdir. Çünkü güzünüzün önünde duranların aradığınız cevap olmasına ihtimal vermiyorsunuz.
KÖPEK
İnsanların bazı şeyleri sırf sizi kızdırmak için yaptığını mı düşünüyorsunuz? Sizi yanlış yola sevk etmeyi görev edinmiş olmaları pek de mümkün değil. Hiçbir davranışlarının sizinle alakalı olmadığını düşünmeyi tercih edin.
DOMUZ
Birilerinin gizli bir gündem yarattığına dair hisleriniz var. Doğrudan amaçlarının ne olduğunu sormak, kendilerini savunma hissi uyandırabilir. Sıradan bir sohbetle ilgilerini çekip konuşma arasında doğaçlama sorular sorabilirsiniz.