24 Temmuz Salı - Günlük Çin Burçları

24 Temmuz Salı - Günlük Çin Burçları


Bugünün hakimi At burcu…
FARE
İnsanların gergin olduğu anlara dikkat edin. Söylediklerinizi yanlış anlamaları, ortamdaki gerginliği daha da tetikler. Agresiflikleri sizi kışkırtıyor. Yapılacak en iyi şey, hiçbir söz ya da davranışı kişisel olarak algılamamaktır.
BOĞA
Planlarınızı biraz daha açmak için doğru zaman olduğunu hissediyorsunuz. Bazılarını kendinize sakladınız. Ancak umutlarınızı ve hayallerinizi konuşmaya başladığınızda, etrafınızdaki insanlardan otomatik olarak destek gelecektir.
KAPLAN
Etrafınızdaki olaylara göz attığınızda, kendinizi bir tartışmanın tam ortasında bulabilirsiniz. Böyle bir duruma hazırlıklı olursanız, krizi başarıyla atlatabilirsiniz.
TAVŞAN
İnsanlar bugün dikkate değer bazı fikirleri sizinle paylaşabilir. Düşünceleriniz, eleştiri niteliğinde bile olsa, dürüst davranıp dile getirerek onlara yardım edebilirsiniz.
EJDERHA
İnsanların söylediği bazı şeyler size mantıksız gelebilir. Ne demek istediklerini düşünüp durmaktansa, direkt olarak sorun.
YILAN
Aşk hayatınızı, sürekli çevrenizdeki çiftlerle karşılaştırıyorsunuz. Nasıl bu kadar mutlu ve huzurlu yaşadıklarını merak ediyorsunuz. Karşılaştırmak yerine, sizde sorunun ne olduğunu anlamaya ve mümkünse çözmeye odaklanın.
AT
Normalde At burcu kişiliğiniz bir şey yapmaya istekli olmasa da, insanların bunu bilmesine gerek olup olmadığı konusunda tereddüt yaşar. Ancak bugün araya mesafe koymak istediğinize dair insanlara mesaj vereceksiniz.
KEÇİ
Bir sorun teşkil etmediğini bildiğiniz insanlara niçin sinirleniyorsunuz? Bazen insanların rahatsız edici tavırlarının farkında olmalarını sağlayarak hem ılımlı yaklaşır hem de biraz sakinleşirsiniz.
MAYMUN
Paylaşmayı tercih etmediğiniz konularla ilgili sorulara cevap verirken kendinizi baskı altında hissediyorsunuz. Israrla üzerinize gelen insanlar, istediklerini elde edemeyecek. Kibarca, şu anda hiçbir şey söylemek zorunda olmadığınızı açıklayabilirsiniz.
HOROZ
Olayların nasıl gelişeceğini merak ediyorsunuz. Aksilikler olabilir, ancak üstesinden gelmenin bir yolunu bulacaksınız. İşe yaramayan şeyleri düşünmek size sadece zaman kaybettirir.
KÖPEK
Her şey bu kadar çabuk değişirken neyin iyi neyin kötü olacağını bilmek zorlaşıyor. Sonuç olarak her şeyin lehinize olacağına dair inancınızı koruyun. Bunun için de biraz sabırlı olmalı ve beklemelisiniz.
DOMUZ
Her şeyi kendi kendinize anlamak zorunda değilsiniz. İyi fikirleriniz olsa bile, başkalarının düşüncelerini de sormaya değer. Açık fikirli olup, insanları tecrübe ve fikirlerini paylaşmak adına bir araya toplamalısınız.