24 Mayıs Perşembe - Günlük Çin Burçları

24 Mayıs Perşembe - Günlük Çin Burçları


Bugünün hakimi Yılan burcu…
FARE
Yakın arkadaşlarınızdan birinin bugün fazlasıyla alıngan olduğunun farkındasınız. Bu yüzden aşırı tepki vermesine neden olacak bir sorundan bahsetmemek daha akıllıca olabilir.
BOĞA
Bugün tepesi atmış ve sinirden deliye dönmüş olan insanlarla uğraşabilecek bir ruh hali içinde değilsiniz. Bu nedenle az da olsa gerginlik hissettiğiniz ortam ve kişilerden uzak durun.
KAPLAN
Bazı insanlar, onlara boyun eğeceğinizi düşünüyor. İstediklerini vermeme konusundaki kararlı tavrınız bile onları durduramayacak. 'Hayır' cevabınızı net olarak tekrarlamanız gerekecek.
TAVŞAN
Sonunda anladınız; artık kendi bakış açısını size empoze etmeye çalışan insanlarla daha fazla tartışmanız gerekmiyor. Düşüncelerini sadece dinlediğinizde bile, size minnettar olacaklardır.
EJDERHA
Kimse kimseyle bozuşmak ve tartışmak istemese de, gergin bir atmosferde çabucak sinirlenebilirsiniz. Ufak problemler, büyük sorunlara dönüşebilir. Bu yüzden samimi bir şekilde tartışmanın bir yolunu bulmalısınız.
YILAN
Arkadaşınızın gerçekten 'evet' demenizi istediğini görebiliyorsunuz. Ancak bu, dürüst bir cevap olmayacak. Eğer 'hayır' derseniz de arkadaşınızı üzeceğinizi düşünüyorsunuz. Bu durumda, kısa bir evet ya da hayır yerine ona, nedenlerinizi ve çekincelerinizi de anlatmalısınız.
AT
İnsanların, önderliğinize ihtiyacı olduğu zamanlarda, liderlik rolüne soyunmaktan korkmayın. Sorumluluk almaktan hoşlanmadıkları için zor durumlarda, çözüm odaklı olarak, konuya korkusuzca girişmenize saygı duyuyorlar.
KEÇİ
Planlarınız mantıklı mı? Son zamanda şartlar değişti. Hepsini yeniden incelemek ve belki de hedeflerinize yeniden odaklanmak için zamana ihtiyacınız olabilir. Fikirlerinizin sizi doğru yöne götürdüğünden emin olun.
MAYMUN
Yolunuzu değiştirmeniz gereken noktayı biliyorsunuz. Vazgeçmesi kolay olmayan bazı alışkanlıklar edinmiş olabilirsiniz. Ancak bunu yapmak istemenizin geçerli nedenleri var.
HOROZ
İlginç karakterlerle baş etmek gününüzü neşelendirebilir. Yapılması gerekenlerle ilgili fikirleriniz var ve bunlara odaklandığınızda, kimsenin dikkatinizi dağıtmasına izin vermeyeceksiniz.
KÖPEK
Bir karar vermek gerektiğinde kendi yargılarınıza başvuracaksınız. İnsanların farklı görüşleri var ve siz sormasanız da paylaşmakta tereddüt etmeyecekler. Bırakın konuşsunlar, siz doğru bildiğiniz yoldan gitmeye devam edin.
DOMUZ
Zor bir durumun üstesinden gelirken, ancak problemin ne olduğunu anlayabildiğiniz zaman, konuyla ilgili gelişme kaydedebilirsiniz. Bu arada çevrenizdeki insanlar da beklemediğiniz davranışlar sergileyebilir. Çözüm odaklı ilerlemeye çalışın.