23 Temmuz Pazartesi - Günlük Çin Burçları

23 Temmuz Pazartesi - Günlük Çin Burçları


Bugünün hakimi Yılan burcu…
FARE
Şans gelirken kendi yolunu çizer ve beklemediğiniz bir anda ortaya çıkar. Dolayısıyla işiniz kolaylaşır.
BOĞA
Arkadaşınızın kasti bir şekilde sizi kışkırtmak için ayağınıza bastığını düşünmüyorsunuz. Çünkü, Boğa burcunun doğalında ufak sebepler yüzünden kavga çıkarıp yaygara kopartmak yoktur
KAPLAN
Birilerine laf anlatmaya çalışarak çabanızı ve vaktinizi çöpe atıyormuş gibi görünüyorsunuz. Ne söylediğinizle ilgilenmiyorlarsa, daha fazla konuşmanızın manası yok. Neler kaçırdıklarını daha sonra anlayacaklardır.
TAVŞAN
Yakın arkadaşlarınız, bazı olayları kendi bakış açılarıyla görebilmeniz için çabalıyor. Tavşan burcu kişiliğiniz normalde oldukça uysal ve uyumludur. Ancak bugün, inadı tuttu.
EJDERHA
Acele etmeden önce, birilerinin kibarca sizi uyardığını göreceksiniz. Dikkatli olmanızı gerektirecek bir durum var mı? Etrafınıza dikkatlice bakının ve en ufak detayları bile gözden kaçırmamaya çalışın.
YILAN
Tavsiyelerinizi araştırıp uygulamayan herkes geri gelip bir daha fikrinizi sordu. Zaten bilinmesi ve yapılması gerekenleri ayrı ayrı anlattınız. Sadece önceki söylediklerinizi hatırlatın.
AT
Bugün insanlarla uğraşmaya hiç niyetiniz yok. Ancak çevrenizdekiler, tam tersi olacağını zannediyor. İstedikleri sonucu elde etmek için yardım edebileceğiniz birkaç nokta var. Sadece bu konulara müdahil olabilirsiniz.
KEÇİ
İhtiyacınız olan bilgiyi elde etmek için sorular sormanız gerekiyor ve bu konuda gurur yapmanız manasız. Kimse sizi yanlış anlar diye korkmayın, çünkü sadece bilgi toplamaya çalışıyorsunuz.
MAYMUN
Yakın bir arkadaşınızı korumak için endişe verici problemleri bir kenara itmek size cazip geliyor. İyi niyetli olsanız da, bu yaptığınız doğru değil.
HOROZ
Bugün için, iyi fikir olduğunu düşündüğünüz bazı düzenlemeler yaptınız. Belki de acele verilmiş bir karardı. Şu anda bu yaptığınızın ne kadar akıllıca olduğu konusunda şüpheleriniz var.
KÖPEK
Bugün huysuluğunuz üstünüzde… Ancak başkalarının lafları yüzünden böyle olduğunuzu düşünüyorsunuz. İnsanların ağzı torba değil ki büzesiniz. Kimseyi kontrol edemeyeceğinizi biliyorsunuz. Sadece kimleri ciddiye almanız gerektiği tercihinize kalmış…
DOMUZ
Bazen, kimseden bir şey istemeseniz de bazı insanlar ısrarla yardım etmeye çalışır. Bu kişileri yedekte tutmayı iyi bilirsiniz. Gelen yardımlardan ihtiyacınız olduğunda faydalanırsınız.