23 Şubat Cuma - Günlük Çin Burçları

23 Şubat Cuma - Günlük Çin Burçları

 

Bugünün hakimi Domuz burcu…

FARE

Fare burcu kişiliğiniz yenilik ihtimaline karşı bile heyecanlanan bir yapıya sahip. Ancak şu anda yeni değişikliklerin sizi hangi tarafa götüreceğinden emin değilsiniz. Doğru yolu bulduğunuzdan emin olun.

BOĞA

Size, doğru gelen bazı şeylerin uygun olmadığı kanıtlanabilir. Bugün 'hayır' sözcüğünü duyduğunuzda, birilerinin konuyla ilgili bir olasılığı eleyerek daha kolay seçim yapmanız için size yardım ettiğini düşünebilirsiniz.

KAPLAN

Etrafınıza neşe saçıyorsunuz. Çevrenizdeki yüzü asık insanları gülümsetmek istiyorsunuz. Morallerini yükseltmek için birkaç pozitif söz söyleyebilirsiniz.

TAVŞAN

Bazı işleri yapmanın özellikle daha yeni ve daha iyi yolları varken, eski yöntemleri kullanmanın bir anlamı yok. Ancak etrafınızda, bu konuda ısrarcı olan insanlar var. Sevimli Tavşan burcu kişiliğinizi kullanarak, eskileri bir kenara bırakıp yeniliklere açık olmaları konusunda insanları teşvik edebilirsiniz.

EJDERHA

Bir karar vermeden önce, durumun artı ve eksilerini dikkatlice anlamaya çalışmak gerekir. Bugünkü tavsiyeler doğrultusunda acele ile hareket etmemeniz çok önemli. Gelen bütün önerileri ciddiye alıp dikkatlice değerlendirmelisiniz.

YILAN

Etrafınızdaki belirli kişilerin kendi kendini savunması gerekiyor. Destek olma teklifinde bulunuyorsunuz, fakat kendilerini daha özgür hissetmeleri ve özgüven kazanmaları adına, problemin üstesinden yalnız gelmeliler.

AT

Şansın fark yaratacağına mı inanıyorsunuz? Şans, her şeyin yolunda gitmesine yardım etse de, sizin yine bazı şeyler için çaba harcamanız gerekir. Son günlerde şansın sizden yana olmadığını düşünüyorsanız, gelecek haftaya nasıl başlayacağınızı planlamalısınız.

KEÇİ

Yakın bir arkadaşınızın bugün fazlasıyla hassas olduğunu görüyorsunuz. Dolayısıyla bugün, aranızdaki anlaşmazlığı konuşmak için doğru zamanlama değil. Bu durum sizi rahatsız etse de birkaç gün beklemek zorundasınız.

MAYMUN

İstemediğiniz teklifler karşısında bahane uydurmak yerine direkt reddedebilirsiniz. Aslında boş zamanınız var, ancak siz yalnız kalmak ve enerjinizi başka yere kanalize etmek istiyorsunuz.   

HOROZ

İnsanları ufak testlerle sınamak yerine, sıcak bir sohbet başlatabilirsiniz. Peş peşe sorular yağdırmadığınız sürece, konuşmayı başarılı bir şekilde ilerletip öğrenmek istediğiniz bilgileri elde edebilirsiniz.

KÖPEK

Başkaları tarafından yapılan planlardaki ani değişimlere hemen tepki vermek zorunda değilsiniz. Ne olması gerektiğini dikkatlice düşünüp, zamanınızı çöpe atmaktan kurtulabilirsiniz.

DOMUZ

Söyledikleri başka yaptıkları farklı olan insanlar var. Söylediklerini mi yoksa hareketlerini mi ciddiye almanız gerektiğini sorun. Tutarsız olduklarının farkına vardıklarında söylemlerini değiştirmek isteyebilirler.