23 Ocak Salı - Günlük Çin Burçları

23 Ocak Salı - Günlük Çin Burçları

 

Bugünün hakimi Ejderha burcu…

FARE

Tanımadığınız birinin kibar bir şekilde size yardım etmek istemesi hoşunuza gidebilir. Ancak hemen kabul etmeyin. Çünkü altından ne çıkacağını bilemezsiniz. Tabi ki iyimser olmalısınız ancak tedbiri elden bırakmamak gerekir.

BOĞA

Boğa burcu kişiliğiniz, planlarına sadık kalmayı sever. Normal rutininize bağlı kalmak için elinizden geleni yapmanıza rağmen, bazı şeyler hiç beklenmedik bir anda damdan düşer gibi ortaya çıkabilir. Hayalkırıklığı yaşamak yerine, ne olursa olsun hepsinin üstesinden geleceğinize inanmalısınız.

KAPLAN

Bazı konuları tekrar deneyerek ekstra çaba harcamalı mısınız? Yoksa yenilgiyi kabul edip gitmenin zamanı geldi mi? Kaplan burcu kişiliğiniz kolay kolay pes etmez. Ancak bazen de ısrarla devam etmek faydasızdır.

TAVŞAN

İnsanların yaptıklarıyla çok fazla ilgilenmeyin. Fark edilmek için biraz tantana çıkarsalar da, aldanmayın. Elinizdeki işi yapmaktan mutluysanız, zaten etrafınızdakilerin söyledikleri ya da yaptıkları dikkatinizi çekmez.

EJDERHA

Bazı insanların planlarınızla yakından ilgilenmesine ihtiyacınız var. Ancak bu kişileri insanları ikna etmek zor gibi görünüyor. Ne kadar direnirlerse dirensinler günün sonunda kazanan siz olacaksınız. Zaferinizin tadınız çıkarın. 

YILAN

Bazı şeyler istediğiniz gibi gitmediğinde, derin bir nefes almanız ve eninde sonunda her şeyin yoluna gireceğine inanmanız gerekir. Karşılaştığınız engelleri gözünüzde büyütmeyin.

AT

Sabırlı olun. Sorunlar umduğunuz yönde gelişme göstermediği için hayal kırıklığına hissediyorsanız, kendinize biraz daha zaman verin. Zihninizi yenileyin ve diğer sorunların üstesinden gelmeye çalışın.

KEÇİ

Yapabileceğiniz herşeyi yaptığınızı biliyorsunuz. Bu yüzden kendinize arkaya yaslanma ve biraz dinlenme izni verin. Çünkü dinlenmeden daha fazla şey çalışamazsınız.

MAYMUN

Küçük bir ağız kavgasının, gününüzü berbat etmesine izin vermeyin. Yanlış anlaşılmalar olur, ancak bunların üstesinden gelme becerisi fark yaratır. İnsanların söylemek zorunda olduğu şeyleri dinleyin. Çünkü bu, birbirinizi daha iyi anlamanız için bir fırsat olabilir.

HOROZ

Kişisel inançlarınızın kuvvetli olması, şüphelerinize kulak vermemeniz gerektiği anlamına gelmez. Şüphenin düşmanınız olmasına gerek yok, aksine dostunuz bile olabilir. Çünkü bazı şeyleri daha derinlemesine sorgulamak konusunda sizi teşvik eder.

KÖPEK

Size huzur veren şeylere sadıksınız. Ancak aynı zamanda maceraya da açsınız. Hayatınıza biraz heyecan katmak istiyorsanız, daha önce yapmadığınız yeni ve farklı etkinlikler belirleyin.

DOMUZ

İnsanlara yardım etmek şüphesiz harika bir his. Ancak bugün önünüzde yapılacak birçok iş var. Önceliklerinize devam etmeniz gerekiyor. İsteyene, yardımcı önerilerde bulunabilecek kadar vaktiniz var.