23 Mayıs Çarşamba - Günlük Çin Burçları

23 Mayıs Çarşamba - Günlük Çin Burçları


Bugünün hakimi Ejderha burcu…
FARE
Normalde iyi anlaştığınız herkese yardım etmekten keyif alırsınız. Bugün bir anlaşmazlığı çözümlemeye yardım etmek çağırıldığınızda, iki kez düşünmek isteyebilirsiniz. Söz konusu anlaşmazlıkta tarafsız kalmanın daha akıllıca olduğunu düşünüyorsunuz.
BOĞA
Karar vermeyi bildiğiniz sürece doğru yolda ilerlersiniz. Bu kararların etrafınızdakileri rahatsız etmeyeceğinden emin olamazsınız, siz doğru kararı vermeye odalnanın. Verdiğiniz karardan mutlu olan ve olmayan insanların varlığı kaçınılmazdır.
KAPLAN
Bugünkü tartışmadan galip çıkıyorsunuz, çünkü karşınızdaki kişi sizinle daha fazla tartışmak istemiyor ve bu saçmalığa son noktayı koyuyor. Kazananın kim olduğunu bir kez daha düşünün...
TAVŞAN
Başkaları tarafından yapılan planlardaki ani değişimlere hemen tepki vermek zorunda değilsiniz. Ne olması gerektiğini dikkatlice düşünüp, zamanınızı çöpe atmaktan kurtulabilirsiniz.
EJDERHA
Ejderha burcu kişiliğiniz normalde oldukça inatçıdır, ancak bugünkü ısrarlara fazla direnemeyeceksiniz. Üstelik siz de gönülsüz değilsiniz.
YILAN
Bugün rutin günlerinizden birini yaşayacağınızı zannedip üzülüyorsunuz. Ama aniden ortaya çıkan şaşırtıcı gelişmeler karşısında çok eğleneceksiniz.
AT
Bugün insanlara, bildiği gibi hareket etmesi için izin vermek herkesi mutlu edecek. Tabi ki otorite kurmanızı gerektiren zamanlar var. Ancak bugün biraz daha esnek olmalısınız.
KEÇİ
Yakın arkadaşlarınızla benzer görüşte olmayabilirsiniz. Ancak bu durum, birbirinizin dostluğundan keyif almayı engellememeli. Farklı düşüncelerin iletişimi canlı tuttuğu zamanlar vardır.
MAYMUN
Bugün kendinize izin verin. Etrafta aceleyle koşturmadığınızda, olanları uzun uzadıya düşünebilecek zamanı elde edersiniz. Böylece sorunun üstesinden gelebilecek bir yol bulabilirsiniz.
HOROZ
Yakın arkadaşınızın planlarınızla ilgilendiğini hissediyorsunuz. Kendine uygun gördüğü etkinliklere katılmak isteyecektir. Sizin de onun fikrini sormanız, kendisini değerli ve işe yarar hissetmesini sağlar.
KÖPEK
Bazı insanlardan daha fazla kaçamayabilirsiniz. Olanların üstesinden gelmeyi başarabilirseniz, kaçmak istediğiniz insanı sürekli gözetlemekten kurtulursunuz. Sorunlu konuları direkt olarak konuşmak, aklınızdaki şüphelerin netleşmesine yardım eder.
DOMUZ
Bazı planlarınızdan vazgeçmek zorunda olmak, bütün çabanızın çöpe gittiğini hissettirebilir. Ama inat edip planlarınızı uygulamaya devam ederseniz, bu kez zamanınızı boşa harcamış olacaksınız. Biraz geri çekilip, devam etmeye değecek konuları objektif bir bakış açısıyla belirleyin.