22 Şubat Perşembe - Günlük Çin Burçları

22 Şubat Perşembe - Günlük Çin Burçları

 

Bugünün hakimi Köpek burcu…

FARE

Başkalarının düşünceleriyle ilgili tahminleriniz olabilir. Ancak durum düşündüğünüz gibi değil. Spekülasyon yaratmak yerine, direkt ilgili kişilere merakınızı giderecek sorular sorabilirsiniz.

BOĞA

Bugün size yardım için uzanacak eller bulabilecek misiniz? Yardım edecek birileri var, ancak siz daha çok gönüllü insanlardan gelecek yardımı kabul etmek niyetindesiniz. Duygusal değil mantıklı düşünmelisiniz.

KAPLAN

Bugünkü tartışmadan galip çıkıyorsunuz, çünkü karşınızdaki kişi sizinle daha fazla tartışmak istemiyor ve bu saçmalığa son noktayı koyuyor. Kazananın kim olduğunu bir kez daha düşünün...

TAVŞAN

Başkaları tarafından yapılan planlardaki ani değişimlere hemen tepki vermek zorunda değilsiniz. Ne olması gerektiğini dikkatlice düşünüp, zaman kaybetmekten kurtulabilirsiniz.

EJDERHA

Uzlaşma, söylemesi kolay, uygulaması zor olan bir kavramdır. Bugün bazı konularda uzlaşmaya varabilmek için kibar davranmaya özen gösterin.

YILAN

İnsanlar bir şey söylüyor, ancak ne demek istediklerini anlamıyorsunuz. Aslında yıllardır tanıdığınız insanlar olmasına rağmen son günlerdeki davranışlarına anlam veremiyorsunuz. Zamana ihtiyacınız olabilir karşılıklı olarak.

AT

Bugün etrafınızdaki insanların karamsar ruh haline ortak olmanıza ve paylaşmanıza gerek yok. Morallerinin bozukluğunun önemli bir sebebi olabilir. Ancak bu sizi ilgilendirmez.

KEÇİ

Aklınızdaki parlak fikirleri yakın bir arkadaşınızla konuşmak istiyorsunuz. Ancak isteksizliği, sizi olumsuz etkiliyor. İnsanların hayatta farklı rolleri vardır. Dolayısıyla bazı karmaşık konuları konuşarak tartışmak istemenizi kolayca anlayamayabilirler.

MAYMUN

Birileri, becerilerinize dair şüphelerini dile getirdiğinde, Maymun burcu kişiliğiniz hemen ne kadar becerikli olduğunu kanıtlamaya kalkışır. Ancak siz fark etmeden bütün işi üzerinize yıkmalarına müsaade etmeyin.

HOROZ

İnsanların kafası karıştığında, etrafında gergin bir atmosfer yaratabilir. Bu yüzden söylemek istediklerinizi mümkün olduğu kadar iyi açıklayın. Bu arada telaşlı insanlara açıklama yaparken sabırlı olun.

KÖPEK

Zor bir problemin üstesinden gelebileceğinize dair kendinizden emin olsanız da, çok çalışmaya hazır olmanız gerekiyor. Hiçbir şeyi ertelememeye dikkat edin.

DOMUZ

İnsanların değiştirmesi gereken planlar aklınızdakileri de etkileyebilir. İlk tepkiniz, içinizdeki öfkeyi az da olsa söndürdü. Ancak bu tavır, değişmesi gerekenlere engel olamayacak.