21 Şubat Çarşamba - Günlük Çin Burçları

21 Şubat Çarşamba - Günlük Çin Burçları

 

Bugünün hakimi Horoz burcu…

FARE

Beklentilerinizin dışında gelişen bir durum var ve bundan ne sizin ne de yakın arkadaşınızın kaçması mümkün değil. Sorun tamamen yön değiştirmiş olsa bile, üstesinden gelmeniz gerekecek.

BOĞA

Bazen sakinleşerek yaklaşılması gereken bazı zor konular vardır. Üzerinizdeki baskıyı azalttıktan sonra ele almanız gerekir ve kesinlikle gergin ortamlarda halledilemezler.

KAPLAN

Bugünün, Kaplan burcu kişiliğiniz için romantik bir atmosferi olabilir. Eğer bekar bir Kaplan burcuysanız, yeni bir aşktan neler beklediğinizi düşünün.

TAVŞAN

Karar vermenin çok zor olduğunuz düşünüyorsunuz. Çünkü aklınız ve kalbiniz çatışıyor. Sadece doğru olduğunu hissettiğiniz şeyleri yapmalısınız.

EJDERHA

Bugün ve bu hafta halletmeniz gereken en önemli konunun ne olduğunu düşünün. İnsanlar size saçma sapan sorular sorabilir. Ancak ne yapmak istediğinizi biliyorsanız, dikkatinizin dağıtılmasına müsaade etmeyeceksiniz.

YILAN

Bazı şeylere dahil olmak size biraz karmaşık gelebilir. Bu hissi dile getirin. Başta iyi niyetle yaklaşmaya çalışsanız da, şu anda bu organizasyona katılmanızın akıllıca olmadığını düşünüyorsunuz.

AT

Bugün kararlı olmalısınız. Ancak uzlaşmaya kapalı olduğunuz da söylenemez. Sizin için önemli olan konuları belirleyin ve taviz vermeyin. Ayrıca çevrenizdeki insanların da bunu iyice idrak etmesini sağlayın.

KEÇİ

İnsanların başarısının farkına vardığınızda, sırlarını merak ediyorsunuz. Nerede sizden daha iyi olduklarını kesinlikle gözlemlemelisiniz. Belki de başarı için hangi yolu izlediklerine dair birkaç ipucu bulabilirsiniz.

MAYMUN

Çok zorlanmadan da ilerleme kaydettiğiniz zamanlar var. Bazen de yapabileceğiniz her şeyi yaparsınız ancak, sonuçlarını ancak damla damla alabilirsiniz. Stresten kaçınarak, daha üretken olabilirsiniz.

HOROZ

İnsanlarda biraz daha farklı bir ışık görmeye başlıyorsunuz. Aynı kişilerden ilk başta hiç hoşlanmadığınızı unutmayın. Düşünceler zamanla değişebilir.

KÖPEK

Oldukça karmaşık bir durumla ilgili gerçekleşen olaylar da karışık olacaktır. Durumun net bir cevabı olmadığını biliyorsanız, daha fazla aramanıza gerek yok. Sonuç olarak bütün karmaşayı anladığınızda, bir dahaki sefere aynı yanlışa düşmezsiniz.

DOMUZ

Bir tartışma, durumu açıklığa kavuşturmak için fırsat olabilir. Ancak herkes ekstra hassas gibi görünüyor. Bu da yanlış anlaşılmaları arttırabilir. Bazı şeyleri unuttuğunuzun düşünülmesini istemiyorsunuz. Ancak detaylı bir tartışmanın da zamanı değil.