20 Temmuz Cuma - Günlük Çin Burçları

20 Temmuz Cuma - Günlük Çin Burçları


Bugünün hakimi Kaplan burcu…
FARE
Bir şeyden sorumlu olmanız istendiğinde, konu hakkındaki bütün detaylara hakim olmak istiyorsunuz. Neyin ne olduğunu bilmediğiniz sürece kendinizi rahat hissetmiyorsunuz.
BOĞA
Önümüzdeki hafta ve önümüzdeki ay, gerçekten neler başarmak isteyeceğinizi düşünmenin tam zamanı.
KAPLAN
Bugün hala çözmek zorunda olduğunuz birkaç konu varmış gibi görünüyor ve bazı insanlar dikkatinizi başka yere vermenizi istiyor. Önceliklerinizi dile getirirken net olmalısınız.
TAVŞAN
Aklınızdan geçenleri yakın bir arkadaşınızla konuşun. Çünkü kendi kendinize düşünüp duruyorsunuz ve işin içinden çıkamıyorsunuz.
EJDERHA
Eğer birine baskı yapmadan özgür bir seçime sahip olduğu hissini verirseniz, size uygun olan düşünceyi benimsemeleri için alan yaratmış olursunuz.
YILAN
Korku, sizi uyararır ve dış tehlikelere karşı dikkatli olmanızı sağlar. Fakat sizi korkutabilecek ve sorun teşkil etmeyecek mevzuları mantık süzgecinden geçirmelisiniz.
AT
At burcu kişiliğiniz zihnindekileri eyleme dökmek konusunda oldukça hızlı. Ancak bu durum anlık bir dolu eğlenceyi de kaçırmanıza neden oluyor.
KEÇİ
Üzerinizde biraz huysuzluk hissediyorsunuz. Nefes alabilmek için bir dakikaya bile ihtiyaç duyacağınız yoğun bir döneme giriyor olabilirsiniz.
MAYMUN
Yakınlarınızdan biri ile hassas bir konuda konuşmak biraz zaman alabilir. Artık böyle bir konuşmadan kaçmanın anlamı yok, çünkü bu durum zihninizi meşgul edecek ve dikkatinizi dağıtacaktır.
HOROZ
Durum düşündüğünüz kadar şiddetli değilse, rahat bir nefes alabilirsiniz. Endişelenmenize gerek yok. Bu badireyi de atlatacaksınız.
KÖPEK
Eski bir tartışma yeniden gündeme geldi. Öfke sizi kışkırtsa da, duygularınızla hareket ettiğinizde eski ve yeni bütün sorunları çözümleyebildiğinizi göreceksiniz.
DOMUZ
Başarısızlıklardan ders alabilirsiniz. Bunu, durmak ve düşünmek için bir fırsat olarak değerlendirin. Şimdi ne yapacağınıza karar vermelisiniz.