20 Şubat Salı - Günlük Çin Burçları

20 Şubat Salı - Günlük Çin Burçları


Bugünün hakimi Maymun burcu…
FARE
Yaptığınız şakayı anlamayan ve bozulan insanlara, aynı şakaları tekrarlamanın bir anlamı yok. Normal bir zamanda mizah duygusuna sahip olabilirler, ancak bugün sizinle aynı ruh halini paylaşmıyorlar.
BOĞA
Bugün genel olarak bir terslik olduğunu biliyorsunuz. Bu yüzden bazı konularda çok acele ediyorsunuz. Ne olursa olsun, Boğa burcu bunu da avantaja çevirebilir ve yoluna devam eder.
KAPLAN
Gerçekten gereksiz tartışmalar olduğunu fark etmek, bazen zaman alır. Bugün kazanamayacağınızı düşündüğünüz olaylardan uzaklaşmak daha akıllıca olacak. Faydasız bir rekabet için zaman ve çaba harcayacağınıza, enerjinizi yeni girişimlere yönlendirin.
TAVŞAN
Ne yaparsanız yapın memnun edemeyeceğinizi hissettiğiniz insanlar var. Zaten verdiğiniz sözü tuttunuz. Hala bir şey istiyorlarsa, daha fazlasının sorumluluğunuz dışında olduğunu izah edecek kibar bir yol bulabilirsiniz.
EJDERHA
Geriye baktığınızda, ne kadar ilerlemiş olduğunuzu anlayabilir misiniz? Kendinizi baskı altında hissetmenize gerek yok. Bir sonraki adımınızı dikkatlice düşünerek, neyi ne zaman yapacağınızı anlayacaksınız.
YILAN
Bazen bazı işler için başkalarını görevlendirerek kendinize zaman yaratabilirsiniz. Ancak her şeyi istediğiniz yöntemle yapabilmek için birilerine ihtiyacınız olacağına dair düşüncelerden vazgeçmelisiniz.
AT
Esnek olmak gerektiğine inanıyorsunuz, ancak belli insanların böyle olamayacağını biliyorsunuz. İnsanlarla tartışmaya bir son verin.
KEÇİ
Son olaylar, bakış açınızı yeniden değerlendirmeniz için sizi harekete geçirdi. Önceden düşündüğünüz şeyler, şu anda size çok net gelmiyor. Her şeye şüpheyle yaklaşmaya başladınız.
MAYMUN
İnsanların, daha önce uygun bulduğu ve hemfikir olduğu konuları hatırlamadıklarını fark ettiğinizde, onları cesaretlendirebilirsiniz. Hareketlerinin mükemmellikten uzak olduğunun zaten farkındalar.
HOROZ
Gerçekten, önemli olmadığını düşündüğünüz şeyleri konuşabilecek bir ruh halinde değilsiniz. Ancak insanlar farklı düşünüyor ve detayları konuşmak istiyor.
KÖPEK
İlk etkiler yanıltıcı olabilir. Yeni tanıdığınız insanlara karşı nasıl davranacağınızı bilemiyorsunuz. Onları anlayabilmek için kendinize biraz zaman tanıyın.
DOMUZ
Her şeyi kendi kendinize anlamak zorunda değilsiniz. İyi fikirleriniz olsa bile, başkalarının düşüncelerini de sormaya değer. İnsanları, tecrübelerini ve fikirlerini paylaşmak adına bir araya getirmelisiniz. Açık fikirli olmak, size fayda sağlar.