2 Mayıs - Günlük Çin Burçları

2 Mayıs - Günlük Çin Burçları

Bugünün hakimi Keçi burcu…

FARE

Daha çok kendinize saklamanız gerektiğini hissettiğiniz şeyler var. Bugün tüm görüşmeler, sıradan sohbetlerden ibaret ve oldukça yüzeysel. Bu yüzden sizi anlayacak insanlarla konuşma fırsatını kaçırmayın.

BOĞA

Çevrenizdeki insanların size destek olacağı bir süreçtesiniz. Bu nedenle, yardıma ihtiyacınız olduğunda, dile getirmekten çekinmeyin.

KAPLAN

Karmaşık bir durumla karşı karşıya kaldığınızda, kendinizi kaybolmuş hissedebilirsiniz. Böyle bir anda yapılabilecek en doğru şey; şansınızı fazla zorlamamaktır. Olanları gözlemleyin ve üstesinden gelebileceğinize inanarak, harekete geçin.

TAVŞAN

Yakın bir arkadaşınız hayatından memnun değilse, ona destek olmaya çalışmalısınız. Olumsuz enerjisinin sizi de bulaşmasından korkuyorsunuz. Ancak endişe etmeyin, çünkü siz pozitif bakış açınızı koruyabilecek bir karaktere sahipsiniz.

EJDERHA

Fikrinizi birkaç kez değiştirmişsiniz gibi görünüyor. Tekrar değiştirmeden önce, durumun bütün iyi ve kötü yönlerini uzun uzadıya dikkatlice düşünmek için kendinize zaman verin. Böylece, belki de verdiğiniz ilk kararın doğru tercih olduğunu fark edebilirsiniz.

YILAN

İnsanlar sizden hiçbir şey beklemeden sadece arkadaş olmak istiyor olabilir. Sizinle kurmak istedikleri ilişkiye açık olun. Yine de, yeni tanıştığı insanlara karşı temkinli olmak, Yılan burcu kişiliğinizin doğalında var.

AT

Tez canlı At burcu kişiliğiniz sürekli bir telaş içinde, çünkü her şeyi hemen yapmak istiyor. Ancak bugün sabırlı olmanız gerekiyor. Yoksa kaybeden taraf ne yazık ki siz olacaksınız.

KEÇİ

Yardıma ihtiyacınız varsa, bunu istemek size düşer. Kimse, aklınızdan geçenleri okuma yetisine sahip değil. Size destek olmaya istekli insanları bulabilirsiniz. Ancak onlar da derdinizi söylemeden yardıma ihtiyacınız olduğunu anlayamaz.

MAYMUN

Yaptığınız hatalara göz atarken, tekrar tekrar kontrol etmeniz gerekir. Çünkü yolunda gitmeyenleri, sakince iz sürerek bulabilirsiniz. İşleri yoluna koymak için gereken bütün adımları atarken sabırlı olun.

HOROZ

İnsanların sözünden dönmesi, tabiatınız gereği sizi etkiliyor. Verdikleri sözü yerine getirmelerini engelleyecek bir durum olup olmadığını merak ediyorsunuz. Sadece fikir değiştirmiş bile olsalar, sert ve kırıcı olmaktan kaçının.

KÖPEK

Karmaşık bir durumla ilgili gerçekleşen olaylar da aynı şekilde karmaşık olacaktır. Bu konuda artık yapılabilecek bir şey yoksa, bütün karmaşayı anladığınızda, bir dahaki sefere aynı yanlışlara düşmeyeceksiniz.

DOMUZ

Yeni fikirlere açık olduğunuza inanıyorsunuz. Ancak bu, tüm düşüncelere katılacağınız anlamına gelmez. Sonuç olarak, önerilen uzlaşma size uygun değilse, anlaşmaya varamazsınız ve her iki tarafın da alternatifleri değerlendirmesi gerekir.