2 Mart Cuma - Günlük Çin Burçları

2 Mart Cuma - Günlük Çin Burçları

 

Bugünün hakimi At burcu…

FARE

Kendinizi, sizi ilgilendirmeyen tartışmaların tam ortasında bulabilirsiniz. Her iki tarafa da yardım etme isteği iyi niyetli bir çaba olsa da, yapılacak en akıllıca iş oradan uzaklaşmaktır.

BOĞA

Bazıları söyledikleri lafın nereye gideceğini düşünmez. Bu tip insanlar, sizinle konuşmak isterse, bu durumdan rahatsız olduğunuzu dile getirebilirsiniz.

KAPLAN

Bazen herhangi bir işe başlamadan önce bitirmeniz gereken eski bir işiniz olur. Bunları yaparken kimseyi memnun etmek gibi bir zorunluluğunuz yok. 

TAVŞAN

Çaba gerektiren ve zamanınızı alan bazı işler için gereken enerjiyi harcadığınızda, her şey değişebilir. Çünkü gerekenden azını verdiğinizde istediğiniz sonuçları elde edemezsiniz.

EJDERHA 

İnsanların söylediklerini dikkatlice dinlemeye hazır olun. Bugün tartışılan konular; daha önce hiç sahip olmadığınız yeni bir bakış açısı kazanmanızı sağlayacaktır.

YILAN

Sizi kızdıran insanlarla baş etme seçeneğiniz var. Bunun için bazen insanların suyuna gitmek gerekebilir. Ancak öncelikle, mümkün olduğu olduğu kadar görmezden gelmek istiyorsunuz.

AT

Bir yanda gerçekler, bir yanda ise düşünceler vardır. Birileri bir şeylerin gerçek olduğunu iddia eder. Ancak siz bunun, sadece düşüncelerden ibaret olduğunu bilirsiniz. Bunu dile getirdiğinizde insanlardan olumlu tepki almayı beklemeyin.

KEÇİ

Bir olaya olumlu tarafından bakan insanlara, fark yaratabilmeleri için hala yapacak bir şey olduğunu hatırlatarak yardım edebilirsiniz. Çünkü bazı insanlar yaşadığı birkaç olumsuzluktan sonra karamsarlığa düşer.

MAYMUN

Birileri sizi ukala olmakla suçluyor. Önce kendi tavır ve davranışlarına dikkat etmeleri gerektiğini dile getirebilirsiniz.

HOROZ

Üstüne düşeni yapmayan kişiler var. Onlara görevlerini hatırlatmanın boynunuza borç olduğunu düşünüyorsunuz. Bunların sadece beklentilerden ibaret olduğunu düşünebilirler.

KÖPEK

Farklı şeyler yapmanın iyi fikir olup olmayacağını düşünmenin zamanı mı? İnsanların yaptığı değişiklikler, güzel gelişmelere öncülük ediyorsa, sizin için de doğru zaman olabilir.

DOMUZ

Tartışılması gereken hassas bir konu için bugün uygun bir zaman olmayabilir. Çünkü bugünün enerjisiyle, herkesle kolayca kavga edebilirsiniz.