2 Ağustos Perşembe - Günlük Çin Burçları

2 Ağustos Perşembe - Günlük Çin Burçları


Bugünün hakimi Tavşan burcu…
FARE
Mükemmel olamasanız da ilerleme kaydetmek istediğiniz bir konu var. Ancak bunu şu anda mı yapmalısınız yoksa, gerçekten önemli olanı görmek için bir süre beklemeniz daha mı iyi olacaktır?
BOĞA
Daha önce söz verip de tutmayan insanların bu tavrı yanınlarına kâr kalmayacak. Kimsenin davranışlarını kontrol edemezsiniz. Yine de iki kere düşünmelerini sağlayabilirsiniz.
KAPLAN
Bugünkü tartışmadan galip çıkıyorsunuz, çünkü karşınızdaki kişi bunu daha fazla uzatmak istemiyor ve bu saçmalığa son noktayı koyuyor. Kazananın kim olduğunu bir kez daha düşünün...
TAVŞAN
Ne yaparsanız yapın, memnun edemeyeceğinizi hissettiğiniz insanlar var. Zaten verdiğiniz sözü tuttunuz. Hala bir şeyler istiyorlarsa, daha fazlasını yapamayacağınızı izah etmenin kibar bir yolunu bulabilirsiniz.
EJDERHA
Verdiğiniz bir karardan dönmek istediğinizi belirtmeden önce dikkatlice düşünün. Bu arada da bütün verileri yeniden kontrol etmek istediğinizi dile getirebilirsiniz.
YILAN
Bazen çok pratik olmanız gerekir. Büyük ve muhteşem fikirleriniz olabilir, ancak bunların detaylarını planlamalısınız. Bugün ne kadarını yapabileceğinize bir göz atın.
AT
Bugün yakın arkadaşınız size bazı şeyler söylemek zorunda. Tepki gösterip dikkat çektiği noktalara katılmayabilirsiniz. Tartışmak yerine, söylediklerini düşünürseniz, iyi niyetini görebilirsiniz.
KEÇİ
Birilerinin fikrini değiştirmeniz mi gerekiyor? Bazen sadece bir yöne doğru bakmaktansa alternatif stratejiler aramak daha akıllıca olabilir. Bunu yaparken de sırtınızı yaslayabileceğiniz insanlar var.
MAYMUN
Birileri, becerilerinize dair şüphelerini dile getirdiğinde, Maymun burcu kişiliğiniz hemen ne kadar becerikli olduğunu kanıtlamaya kalkışır. Ancak, fark etmeden bütün işi üzerinize yıkmalarına da müsaade etmeyin.
HOROZ
İnsanlar istese de istemese de aklınızdan geçenleri çekinmeden dile getireceksiniz. Duydukları hoşlarına gitmediğinde, bunu zaten fark edeceksiniz. Sözle ifade etmeseler bile, vücut dillerinden anlayacaksınız.
KÖPEK
Ortaya çıkan yanlış anlaşılmalar, sorun teşkil edebilir. Düşüncelerinizin insanlarla aranızı açtığının farkına varmanız gerekir.
DOMUZ
Desteğinize ihtiyacı olan birine yardım etmekten mutluluk duyuyorsunuz. Aslında onlara kulak vermekten başka yapacağınız bir şey yok ama verdiğiniz manevi destek bile faydalı olabilir.