19 Temmuz Perşembe - Günlük Çin Burçları

19 Temmuz Perşembe - Günlük Çin Burçları


Bugünün hakimi Boğa burcu…
FARE
Bugün insanları yargılamakta acele etmeyin. Heyecanınız, düşünmeden hareket etmenize neden olabilir, kendinizi dizginlemeye çalışın.
BOĞA
Bazı bilgilerin izini sürmek isteyebilirsiniz. Anlatılanların doğruluğundan şüphe ettiğinizde meraklanmaya başlıyor ve harekete geçiyorsunuz. Sabırlı olun.
KAPLAN
Büyük hedefler koymak ile başaramayacağınızı bilerek körü körüne hırslanmak arasında ince bir çizgi vardır. Hedeflerinize ulaşmak için imkanlarınızı çok fazla zorlamamalısınız.
TAVŞAN
Etrafınızdaki insanlar her şeyi kendi yöntemleriyle yapmaktan hoşlanıyor. Ancak bazı işler daha önce başka yöntemlerle de yapıldı ama yeni yollar denemek herkesi endişelendiriyor.
EJDERHA
Yeni fikirleriniz hakkında insanları ikna etmekte oldukça heveslisiniz. Ancak insanların sorunlara hangi açıdan baktığını biraz daha düşünmeniz gerekebilir.
YILAN
Bugün yeteneklerinize güvenip çevrenizdekilere yardım etmeye kalkışacaksınız. Ancak bunu ukala bir tavırla yaparsanız, yardımın bir kıymeti kalmaz.
AT
Aynı yöne gitmeyecekseniz, insanları takip etmenin bir anlamı yok. Ne istediğinizi düşünün ve hayallerinizin peşinden gidin.
KEÇİ
İyi yönettiğinizi düşündüğünüz durumu biraz daha kontrol altına almalısınız. Kayıtsız kalmamak, tuzaklara karşı hazırlıklı olmak demektir.
MAYMUN
Küçük bir ağız kavgasının, gününüzü berbat etmesine izin vermeyin. Yanlış anlaşılmalar olur, ancak bunların üstesinden gelme becerisi fark yaratır. İnsanları dinleyin, çünkü bu birbirinizi daha iyi anlamanızı sağlayabilir.
HOROZ
İsteseniz de istemeseniz de, kendinizi en önde liderlik ederken bulacaksınız. Ancak bu, ahkam kesip patronluk taslayacağınız anlamına gelmiyor.
KÖPEK
Konsantre olmadan, seri bir şekilde üstünden geçtiğiniz konulara geri dönmeniz gerekebilir. Bu da size zaman kaybettirir. Hızlı olmak, dikkatsiz olmayı gerektirmez.
DOMUZ
Farklı düşünceler, içinde bulunduğunuz durumu daha net görmenize yardım edebilir. Olaya sürekli aynı açıdan bakarken, durumu başka yönden de değerlendirebilmenizi sağlayacaktır. Bu da sizi çözüme götürür.