19 Şubat Pazartesi - Günlük Çin Burçları

19 Şubat Pazartesi - Günlük Çin Burçları


Bugünün hakimi Keçi burcu…
FARE
Çevreniz tarafından güvenilen bir kişisiniz. İşleri doğru yöntemlerle hallettiğiniz, zamanla daha da iyi anlaşılacak. Bu arada fikirlerinizi destekleyen insanlara da kulak vermeyi ihmal etmeyin.
BOĞA
Bugün, çalışırken acele etmemeniz gerekiyor. Normalde aşırı dikkatli olsanız da bugün kendinizi durdurulamaz hissedebilirsiniz. Ama yine de yavaşlamalısınız.
KAPLAN
Aklınızdakini tam olarak söylemeden önce, doğruluğundan emin olmalısınız. Yanlış bilgilerin sorumluluğunu almak istemezsiniz. Emin olmadan kalkışacağınız bir iş ile başkalarının dikkatini uzun süre koruyamazsınız.
TAVŞAN
Gecikmeler bugün sizi süründürebilir. Çünkü seçim yapmakta zorlanıyorsunuz. Önünüzdeki güzel fırsatlar içinden tercih yapmak, sorun yaratmaz. Ancak parmaklıkların ardında oturmayı bırakın artık. Hangi tarafa gideceğiniz konusunda kalbinizin sesini dinleyin ve vaktinizi boşa harcamayın…
EJDERHA
Daha dikkatli olmanız hakkında size uyaran insanlara karşı tedbirli olun. Ejderha burcu kişiliğiniz, insanların ne düşündüğünü umursamadan çalışmak peşindedir ama bu arada satır aralarındaki mesajları kaçırabilirsiniz.
YILAN
Bugün bir rekabet ortamı var. Ancak, gerçekten önemsiz konularda üstünlük kurmanızı gerektirecek noktalar var mı diye düşünmelisiniz.
AT
Çevrenizde, işleri sizden daha etkili şekilde yapabilecek kişiler olabilir. Onları görevlendirmekten korkmayın. İşlerin kontrolünü elinizde tutarken bütün işleri tek başınıza yapmanız gerekmez.
KEÇİ
Doğru olanı yapmak için merhametli olun, çünkü size yanlış olanı yapmanız konusunda ısrar eden kişilerin uzun süre ayakta kalamadıklarını görüyor ve zaten doğru yolda olduğunuzu anlıyorsunuz.
MAYMUN
Herhangi bir kutlama için yapılacak son hazırlıklar hiç bitmeyecekmiş gibi hissediyorsunuz. Bir güne 24 saatten fazla zaman sıkıştırabilmek istiyorsunuz.
HOROZ
Tam olarak rahatlamadan önce yolunuzdan çekmeniz gereken ufak tefek işler var. Ancak sıkıntı değil, çünkü siz son dakika ortaya çıkan sorunlarla baş ederken eğlenebiliyorsunuz.
KÖPEK
Bütün planlarınızı ve bu planların içermesi gereken yenilikleri gözden geçirmenin tam zamanı. Çünkü bu ay gerçekleşecek olan etkinlikler programınızı zaten bir şekilde bozacak.
DOMUZ
Bazı konuları dikkatlice düşünmek için kendinize biraz zaman tanımak harika bir fikir. Etrafınızdaki insanlar zaten karar vermiş gibi görünüyor. Ancak siz, daha detaylı inceleme yapmayı seviyorsunuz.