18 Temmuz Çarşamba - Günlük Çin Burçları

18 Temmuz Çarşamba - Günlük Çin Burçları

Bugünün hakimi Fare burcu…

FARE

Etrafınızda, oldukça acayip fikirlere sahip kişiler var ve size karşı duruyorlarmış gibi görünüyor. Yine de yaptığınız işe engel olmaya çalışacaklarını düşünmeyin.

BOĞA

Bugün kendinize karşı cömert olun. Yapacak çok işiniz var. Yine de dinlenmek ve rahatlamak için kendinize zaman verin. Boğa burcu kişiliğiniz gerçekten yapılması gereken işleri atlamaktan hoşlanmaz.

KAPLAN

Yeteri kadar zamanınız olmadığını bilmek, iyiye işarettir. Çünkü eğlendiğiniz anlarda vakit çok çabuk geçer. Böyle zamanlarda sorumluluğunun farkında olmak erdemdir. 

TAVŞAN

Finansal durumun kontrolünüz dışında geliştiğini hissediyorsunuz. Parasal konularda hakimiyet kurmakta oldukça kötüsünüz. Güvendiğiniz birinden yardım almanın zamanı gelmiş olabilir.

EJDERHA

İyi etkiler yaratmak için elinizden gelen her şeyi deniyorsunuz. Ancak pek de başarılı olduğunuz söylenemez. Çünkü gerçek hislerinizi saklayamıyorsunuz.

YILAN

Bugün ekstra hassas olmanızın bir nedeni var mı? Normalde görmezden geleceğiniz olayları bugün ciddiye alıp sinirleniyorsunuz. Emin olun, bu şekilde hisseden sadece siz değilsiniz.

AT

İnsanlarla iletişim kurmaya çalışırken sabırlı olun. Söylediklerinize ters bir tepki verdiklerinde, siz de aynı şekilde davranmak zorunda değilsiniz. Durumu iyice anlamadan tartışmaya girmek çok yanlış.

KEÇİ

Yakın arkadaşınız size normalden farklı davrandığında, karşınıza alıp konuşmak yapılacak en doğru şeydir. Böylece neler olduğunu öğrenebilirsiniz. Sadece dikkatinizi çekmek için bile bu şekilde davranıyor olabilir.

MAYMUN

İyi anlaştığınız arkadaşlarınızdan biri, size uzun bir hikaye anlatıyor. Abartıyor olabilir. Ancak niyeti kesinlikle sizi yanlış yönlendirmek değil.

HOROZ

Yakın bir arkadaşınız, sizin fikirlerinizi kendi düşüceleriymiş gibi pazarlamaya çalışıyor. Bu durumun size nasıl üzdüğünü bilmelerini sağlayın.

KÖPEK

Çok çalışmaktansa, akıllıca çalışmak için ne yapabilirsiniz? Çalışkan olmak bir erdemdir. Ancak sizin göreviniz olmayan işleri bile yapıyorsunuz. Uzun dönemde, üzerinizde gereksiz bir yorgunluk ve bıkkınlık hissetmenize neden olacaktır.

DOMUZ

Herkesi memnun etmeye çalışmanıza gerek yok. Aslında ne yaparsanız yapın etrafınızdaki insanları daha mutlu hissettiremeyeceğinizi bilmelisiniz.