16 Nisan Pazartesi - Günlük Çin Burçları

16 Nisan Pazartesi - Günlük Çin Burçları


Bugünün hakimi Tavşan burcu…
FARE
İlk aşamada sizin için sorun teşkil etmeyen bir konuyu daha geniş boyutuyla yeniden ele alıyorsunuz. Kafanızın karışacağını biliyorsunuz.
BOĞA
Hazırladığınız projelerle ilgili arkadaşlarınızdan ve uzmanlardan yardım almak, yapacağınız en akıllıca iş olacak. Böylelikle, deneyerek doğruyu bulursunuz.
KAPLAN
Sizinle dertleşmeye gelen insanlar için yapabileceğiniz ilk şey, cesaret ve moral vermektir. Müdahale etmeye ve sorunu çözmeye kalkmayın. Bırakın kendi problemlerinin üstesinden kendileri gelsin ve özgüvenleri artsın.
TAVŞAN
Sinirlendiğiniz konuları yakın bir arkadaşınızla konuşmak hafiflemenizi sağlayacak. Bu arada hayatında engellerle kaşılaşan tek insan olmadığınızı da anlamaya çalışın.
EJDERHA
Bugünkü yenilikler sizi epey heyecanlandıracak. Ancak ilerleyen günlerde de aynı şeyleri hissedecek misiniz? Gerçekten ne yapmak istediğinizi dikkatlice düşünün.
YILAN
Bazı işler istediğiniz gibi gitmediğinde, derin bir nefes almanız ve her şeyin er ya da geç yoluna gireceğine inanmanız gerekir. Karşılaştığınız engelleri gözünüzde büyütmeyin.
AT
Bugün bazı insanlarla anlaşmanın biraz zor olacağını hissediyorsunuz. Hayatta birçok stres kaynağı var. Ancak bunların arkadaşlık ilişkilerinizi olumsuz etkilemesine müsaade etmeyin.
KEÇİ
Aklınızı mı yoksa mantığınızı mı dinliyorsunuz? Bazen en iyi seçeneğin işe yaraması için birazcık mantıklı olmak gerekir. Durumu analiz edip objektif olmaya özen gösterin.
MAYMUN
Çok sevdiğiniz bir arkadaşınız, vermek zorunda olduğu bir kararla ilgili sizden yardım istiyor. Öncelikle bu konuyla ilgili içinizi rahatlatmanız gerektiğini biliyorsunuz.
HOROZ
Yeni düzenlemelere adapte olmak konusunda usta olsanız da, etrafınızdaki insanlar, bu değişimler karşısında sizi rahatsız edecek tepkiler verebilir. Daha iyimser bakmalarını sağlayabilirsiniz.
KÖPEK
Köpek burcu kişiliğiniz uysaldır. Sakin bir hayat geçirmek için insanlarla iyi anlaşmak onu mutlu eder. Bugün sizin için en önemli olan şeyi yapmak isteyebilirsiniz. Önceliklerinizi belirlediğinizde işiniz daha da kolaylaşacak.
DOMUZ
İnsanlar size stres getirse de, durumla nasıl baş edeceğinize dair hep bir seçeneğiniz var. Kapasitenizi gösterin.