14 Mayıs Pazartesi - Günlük Çin Burçları

14 Mayıs Pazartesi - Günlük Çin Burçları


Bugünün hakimi Keçi burcu…
FARE
Umduğunuz sonuçları elde edemiyorsanız, bir yerde yanlış yaptığınızı düşünmeniz çok doğal. Normalde işe yarayan yöntemler, bugün yaramıyor. Alternatif yaklaşımları denemekten zarar gelmez.
BOĞA
Önünüzdeki haftayı planlarken, güçlü yanlarınızı nasıl kullanabileceğinizi düşünün. Yapılacak işlerin çokluğu, hayal kırıklığı yaşamanıza neden olabilir. Dikkatli bir planlamayla zamanı iyi organize etmeye çalışın.
KAPLAN
Planlarda bazı değişiklikler yapmanız gerektiğini hissediyorsunuz. Ancak çevrenizdekiler bazı şeylerin ısrarla aynı şekilde kalmasını istiyor. Orta yolu bulmaya çalışmalısınız.
TAVŞAN
İkna gücü yüksek olan bir arkadaşınız, fikrine katılmanız için ısrar ediyor. Halâ belli tereddütleriniz olsa da son günlerde ona katılma konusunda oldukça heveslisiniz
EJDERHA
Çoğu Ejderha burcu kişiliği, başkasının bakış açısına bel bağlamaktansa, kendi düşüncelerini şekillendirmeyi tercih eder. Bugün, bir konuyla ilgili, çevrenizdeki insanların sizden daha fazla şey bildiklerini fark edeceksiniz.
YILAN
Zor bir insan olduğunuzun farkındasınız, ancak bunu kasıtlı olarak yapmıyorsunuz. Çevrenizdeki insanlar bazı düşüncelerine katılmadığınız için mutsuz. Onlarla konuşun.
AT
Yakın çevrenize kulak verin. Yalnızca söylediklerini değil söylemediklerini de düşünün. Önyargılarınızdan kurtulmanız gerekiyor. Düşüncelerini ciddiye alarak, durumun artı ve eksilerini değerlendirin.
KEÇİ
Sesinizi duyurmak için sert bir tutum takınmak zorunda değilsiniz. Tartışılan konuyla ilgili bir çözüme varılmadığında, zaten size gelip fikrinizi soracaklardır. Ancak iş işten geçti diyerek gereksiz tavırlar sergilememelisiniz.
MAYMUN
Eski olarak değerlendirdiğiniz problem ya da konuları tekrar gözden geçirecek bir ruh hali içinde değilsiniz. İnsanlar, geriye bakmaktansa, ileride neler olacağıyla ilgili konuşmak istiyor gibi görünüyor…
HOROZ
Konuşmak istediğiniz hassas bir konu var. Doğru anı beklemek, her zaman iyi fikir gibi gelir. Ancak daha ne kadar beklemeniz gerekiyor? Bugün, herkes yeterince sakinse, konuşmanın tam zamanı. Konuyu gündeme getirme girişiminde bulunmalısınız.
KÖPEK
Bütün detayları incelediğinizden emin olmak istiyorsunuz. Biraz daha dikkat göstererek konunun üzerine gidebilirsiniz. Böylece kimse, özensiz çalıştığınızı söyleyemez.
DOMUZ
Arkadaşınızı, biraz daha dikkatli ve detaylı plan yapması konusunda uyarmak istiyorsunuz. Ancak onun adına karar vermeden, konu üzerinde düşünmesini sağlamalısınız.