14 Haziran Perşembe - Günlük Çin Burçları

14 Haziran Perşembe - Günlük Çin Burçları


Bugünün hakimi Kaplan burcu…
FARE
Bugün sözünüzü kesen insanları hoş karşılayın. Önce niyetlerini analiz edin, daha sonra tepkinizi koyun. Size yardım etmek isteyen insanların kalbini kırmak istemezsiniz.
BOĞA
Daha önce tavsiye aldığınız insanlar artık yok mu? Kaybolduğunuzu hissediyorsunuz. Daha önce benzer yollardan yürüyen insanlardan yardım almaya çalışın. Kendinizi çok iyi anlamış olsanız da, edinmediğiniz tecrübelere sahip insanların deneyimlerine önem verin.
KAPLAN
Bazı konuları tekrar deneyerek ekstra çaba harcamalı mısınız? Yoksa yenilgiyi kabul edip gitmenin zamanı geldi mi? Kaplan burcu kişiliğiniz kolay kolay pes etmez. Ancak bazen de ısrarla devam etmek faydasızdır.
TAVŞAN
İnsanların yaptıklarıyla çok fazla ilgilenmeyin. Fark edilmek için biraz tantana çıkarsalar da, aldanmayın. Elinizdeki işi yapmaktan mutluysanız, zaten etrafınızdakilerin söyledikleri ya da yaptıkları dikkatinizi çekmez.
EJDERHA
Ara sıra yapmanız gerekenleri hatırlamak çaba gerektirir. Unuttuğunuz şeyler olsa da kendinize karşı bağışlayıcı olun. Önemli olan, unuttuğunuzu hatırladığınız anda konuyu ele almaktır.
YILAN
Söylenenler, duyduklarınızla aynı olmayabilir. Her iki taraf da düşüncesizce konuşup hareket ediyorsa, yanlış anlaşılmalar sonucu kolayca tartışma çıkabilir. Konuşmak yerine dinlemek daha iyi bir çözüm olacaktır.
AT
Amaçlarınıza bağlı kalmakta motivasyon eksikliği hissediyorsanız, dönüp içinize bakın ve iyice düşünüp taşının. Doğru olduğunu düşündüğünüz hedeflerin peşini bırakmayın.
KEÇİ
Yakın arkadaşınız karşılaştığı zorlukları abartıyor mu? Bazı insanların pireyi deve yapma alışkanlığı vardır. Canını sıkan konular hakkında konuşmaya zaman ayırın. Sizden gelen yardımla birlikte duruma, daha geniş bir perspektiften bakabilir.
MAYMUN
Bugün daha hızlı olmanız gereken zaman dilimlerinden biri. Çünkü gün bittiğinde birçok işi de bitirmiş olmanız gerekiyor. Neyse ki Maymun burcu kişiliğiniz hayatı yoğun ve telaşlı yaşamaktan hoşlanıyor.
HOROZ
Bir türlü rahat bir nefes alıp dinlenemiyorsunuz. Çünkü zihninizi durduramıyorsunuz. Belirli problemler sürekli kafanızı meşgul ediyor. Bazı şeyleri tekrar tekrar düşünüp değerlendirmeniz gerekebilir.
KÖPEK
Beklentilerinizi dile getirdiğinizde, niçin sipariş üzerine hareket ediyormuşsunuz gibi göründüğünüzü anlamaları önemli. Aynı zamanda onların önceliklerini ve ne istediklerini anlamak da sizi için önemli.
DOMUZ
Bugün için halihazırda bir planınız olsa bile, yakın bir arkadaşınızın isteği doğrultusunda programınızı değiştirmeye hazırsınız. Onun için hayatı biraz kolaylaştırmanız, kendi içinde bulunduğunuz ikilemleri düşünmenize de fırsat verir.