12 Mart Pazartesi - Günlük Çin Burçları

12 Mart Pazartesi - Günlük Çin Burçları

 

Bugünün hakimi Ejderha burcu…

FARE

Kendinizi nasıl hissettiğinizi, yakınlarınızın bilmesine izin vermeniz gerekiyor. Belki de keyfinizin yerine gelmesine yardımcı olurlar. 

BOĞA

Bugün yeni insanlarla tanışma fırsatı bulacağınız bir yere gidin ve düşüncelerinizi paylaşmanın tadını çıkarın.

KAPLAN

Kaplan burcu kişiliğiniz risk almaktan hoşlanmaz. Bugün bir şans vereceğiniz şeyleri dikkatlice anlamaya çalışmanız gerekiyor. Çünkü görünenin altında bir karmaşa yatıyor olabilir.

TAVŞAN

Taraflar söz konusu olayın sadece kendiyle ilgili olan kısmını anlatıyorsa, diğer tarafında neler söyleyeceğini dinlemek gerekir. Herkes bir kere de olsa fikir alışverişinde bulunabilse, farklı düşüncelere sahip olabileceklerinin farkına varacaklar...

EJDERHA

Bazen yapabileceğiniz en iyi şey, sadece dinlemektir. Acil bir çözüm bulmak zorunda olduğunuzu hissetmeden, yalnızca dinlemek… Bugün, insanlar sizinle konuşmaya geldiğinde bunu uygulamalısınız.

YILAN

Duygularınızın gittikçe yükseldiğini hissediyorsanız, sakin olmaya çalışmalısınız. İnsanlar, bu durumla ilgili sizi huzursuz edecek şeyler söylerse, aynı şekilde cevap vermenize gerek yok. Çünkü siz sivri dilli insanlardan değilsiniz.

AT

Bugün düşünceli olduğunuzu kabul etmiyorsunuz. Kendinizi iyi hissetmek için planladığınız ve kesinlikle gerçekleşmesi gereken şeyleri belirlemenin tam zamanı. Bazen planlar bozulur. Ancak bu durumu, kendinizi geliştirmek için bir fırsat olarak görebilirsiniz.

KEÇİ

Hemen 'hayır' demek, durduğunuz yerden emin olduğunuzu gösterir. 'Belki' diyerek insanlara karşı biraz daha yumuşak olabilirsiniz. Ancak bunu söylerken karşınızdakine yanlış ümit vermemeye dikkat edin.

MAYMUN

Bugün, mizahi yönünüzü kullanarak yüzsüzlük yapan insanların üstesinden gelebilirsiniz. Ne kadar kibar olurlarsa olsunlar 'hayır' diyebileceğinizi onlara hatırlatarak gereksiz ısrarları önlemiş olursunuz. 

HOROZ

Bugün fark yaratacak olan şey, ne söylediğinizden çok nasıl söylediğinizdir. Dürüst olacaksınız. Aynı zamanda kaba olmamanız gerektiğini biliyorsunuz. Yine de vereceğiniz mesajın kabul edilmesi kolay olmayacak.

KÖPEK

Birşey söylemeyerek sessizliğinizi koruduğunuz zamanlar var. Ancak bir yandan da sessiz kaldığınız ancak birşey söylemek istediğiniz anlar da mevcut. Bazen her şey konuşmakla ya da susmakla çözülmez.

DOMUZ

Gerçekten parlamak için, yolunuzun üstünde birkaç engel olması gerekir. Çünkü problemler, kapasitenizi göstermek için önemli fırsatlar olabilir. Sahip olduğunuz alternatif düşünceler, farkınızı ortaya koyacak.