11 Mayıs Cuma - Günlük Çin Burçları

11 Mayıs Cuma - Günlük Çin Burçları


Bugünün hakimi Ejderha burcu…
FARE
Başarmak istediklerinizin listesini yaptınız mı? Son zamanlarda aklınızı meşgul eden birçok konu var. Ancak şu anda pratik düşünmeniz gerekiyor.
BOĞA
Düşünce farklılıkları ortamın gerilmesine neden olur. Aklından geçeni söylemek herkes için önemlidir. Ancak kişinin de kendini baskı altında hissetmemesi gerekir.
KAPLAN
Kaplan burcu kişiliğinizin duyarlı yanı, üzerinde düşünmediğiniz konularda acele etmenize izin vermeyecek. Daha önce hiç denemediğiniz bir işi yapmaya başlamadan, önceliklerinizi belirlemelisiniz.
TAVŞAN
Bazı insanlarla ilgili yanlış bir izlenim edindiğinizi hissetmeye başlıyorsunuz. Şimdi onlara daha objektif bir ışık altında bakabilirsiniz. Ancak daha farklı muamele etmenize gerek yok. Çünkü Tavşan burcu kişiliğiniz zaten hep kibar...
EJDERHA
Bugün ve bu hafta halletmeniz gereken en önemli konu ne? İnsanlar size saçma sapan sorular sorabilir. Ancak ne yapmak istediğinizi biliyorsanız, dikkatinizin dağıtılmasına müsaade etmeyeceksiniz.
YILAN
Bütün ihtimalleri gözden geçirdiğiniz durumlar var. İnce eleyip sık dokuyarak bir karar verdikten sonra fikir değiştirmenin mantıksız olduğunu düşünüyorsunuz.
AT
Şansın fark yaratacağına mı inanıyorsunuz? Şans, her şeyin yolunda gitmesine yardım etse de, sizin yine bazı şeyler için çaba harcamanız gerekir. Son günlerde şansın sizden yana olmadığını düşünüyorsanız, gelecek haftaya nasıl başlayacağınızı iyi planlamalısınız.
KEÇİ
İnsanların anlattığı masalları dinlemek istemiyorsunuz. Ancak kimseyi kırmamak için de tepkinizi göstermiyorsunuz. Sabrınız tükendiğinde, dikkatinizi farklı işlere yönlendirmeye çalışın.
MAYMUN
Yüzleşmek zorunda olduğunuz bir takım zorluklardan bahsedebilirseniz, başkalarının bakış açısından bakabilme şansını yakalayarak, yararlı tavsiyeler edinebilirsiniz.
HOROZ
İnsanlar üstüne vazife olmayan konulara karıştığında takındığınız tavır, diğer insanlar tarafından yanlış anlaşılabilir.
KÖPEK
Bugün, söylediklerinizle insanları etkileyebilirsiniz. Çünkü seçtiğiniz kelimeler moral yükseltir ve kişiyi teşvik eder. Siz, kime ne söylediğinize dikkat edenlerdensiniz.
DOMUZ
Karşınızdakilerin çevirdiği dolapların bir önemi yok, siz dürüst olun ve söylemek istediklerinizi doğrudan söyleyin. Kazanan siz olacaksınız.