10 Ocak Çarşamba - Günlük Çin Burçları

10 Ocak Çarşamba - Günlük Çin Burçları

 

Bugünün hakimi Ejderha burcu…

FARE

Beklenmedik birkaç sorunla baş etmek zorunda olduğunuzu hissediyorsunuz. Özellikle geçmişte aynı konuların başarıyla üstesinden gelmiş insanlar tanıyorsanız, içinde bulunduğunuz problemle tek başınıza uğraşmaya gerek yok.

BOĞA

Bugün yapılan yanlışlar karşısında hoşgörülü olmak, sizi çevrenizdekilerin gözünde biraz daha yüceltecek. Gösterdiğiniz sabrın karşılığını alacağınızdan emin olabilirsiniz.

KAPLAN

Bazı konulara çok fazla dikkat harcamanız gerekmez. Ancak bugün kafanızı meşgul eden önemli sorunlar var. En kısa zamanda üstesinden gelmek sizi rahatlatacak. Bu problemler üzerinde durmalısınız.

TAVŞAN

Bugün kendinizle gurur duymak için geçerli sebepleriniz var. Bazen böbürlenmeye değecek başarılarınızı insanların da bilmesi gerekir. Alçakgönüllü Tavşan burcu kişiliğiniz normalde başarısıyla övünmez, ancak bugünkü gururunuzu saklayamayacaksınız.

EJDERHA

Uzlaşma, söylemesi kolay uygulaması zor olan bir kavramdır. Biraz zarafet, bazı konularda uzlaşmaya varabilmenize yardımcı olacaktır.

YILAN

İnsanlar bir şey söylüyor, ancak ne demek istediklerini anlamıyorsunuz. Aslında yıllardır tanıdığınız insanlar olmalarına rağmen son günlerdeki davranışlarına anlam veremiyorsunuz.

AT

Kontrollü olmak, her şeyi kendi kendinize yapmanız gerektiği anlamını taşımaz. Bazı işler için görevlendirdiğiniz insanlara güvenebilmeniz gerekiyor. Net yönergeler vererek işinizi kolaylaştırabilirsiniz.

KEÇİ

Bu hafta için yaptığı planlarla ilgili mutsuz olduğunu anlayan insanlara nasıl yardım edebilirsiniz? Sizden tavsiye isteyecek olurlarsa, elbette doğru yönlendirmelerle onlara rehberlik edebilirsiniz. 

MAYMUN

Bazen, olayları daha net görebilmek için biraz daha sabırlı olmanız gerekir. Üstesinden gelmeye çalıştığınız durum epey karmaşık ve çözüme çabuk ulaşmak, sizin için önemli. Biraz daha düşünün ve ne yapmak istediğinize karar vermeden önce ortaya çıkan olayları gözlemleyin.

HOROZ

Bugün gücünüzü hissettirmek konusunda orantılı olun. Yoksa etrafınızdaki insanları kendinizden uzaklaştıracaksınız. Etkili olmaya çalışırken etkisiz eleman olabilirsiniz. Ölçülü davranmak gerektiğinin farkına varmalısınız.

KÖPEK

Bazı şeyleri normalden farklı şekilde yaparsanız ne olacağını düşünüp duruyorsunuz. Ve bu durum, ruhsal enerjinizin çoğunu tüketiyor. Gereken adımları zamanında atamıyorsunuz. Çünkü hatalarınızdan ders almasını bilmiyorsunuz. 

DOMUZ

Çevrenizdeki bazı insanların sadece kendilerini ilgilendiren şeyleri yapmaya çalıştıklarını, başkalarını umursamadıklarını görüyorsunuz. Duruma el atıp düşündüklerinizi söyleyeceksiniz. Ancak bundan hoşlanmayacaklardır.