1 Mart Perşembe - Günlük Çin Burçları

1 Mart Perşembe - Günlük Çin Burçları

 

Bugünün hakimi Yılan burcu…

FARE

Kendinizi nasıl hissettiğinizi, yakın arkadaşlarınızın bilmesine izin vermelisiniz.  Böylece gününüz daha keyifli geçebilir. 

BOĞA

Bugün yeni insanlarla tanışma fırsatı bulacağınız sosyal bir ortama girin ve düşüncelerinizi paylaşmanın keyfini çıkarın.

KAPLAN

Bugün çevrenizdeki insanlarla kolayca tartışabilirsiniz. Farklı bakış açılarının düşmanca bir atmosfer yaratması gerekmez.

TAVŞAN

Kendinizi başkalarıyla karşılaştırıyorsunuz. Çünkü, Tavşan burcu kişiliğiniz arkadan giden taraf olmaktan hoşlanmıyor, hep ilk olmak istiyor.

EJDERHA

Bugün karamsar bir kişilikle epey uğraşacaksınız. Hem de her duruma negatif bakış açısıyla yaklaşan sürekli mutsuz olan bir karakter… Pozitif olmakla ilgili telkinlerde bulunmak boşa kürek çekmek olacak…

YILAN

Bazen kendinizden şüphe edersiniz. Çünkü yapacağınız işe tam anlamıyla hazır olmadığınızı hissedersiniz. Tereddüt, elinizde olan bir durum değil, bu yüzden kendinize kızmayın.

AT

Normalde, fikriniz sorulduğunda paylaşmaktan mutluluk duyarsınız. Ancak bugün konuyla ilgili güçlü bir bakış açınız yok. İnsanların, düşüncelerinizi şekillendirmeye çalışmasına müsaade etmeyin. Fikriniz yoksa tarafsız olmayı tercih edebilirsiniz.

KEÇİ

Şimdilik popüler olmamak, Keçi burcu kişiliğinizi kızdırmıyor. Bazı fikirlere sadece katılıyormuş gibi göründüğünüz inkar edilemez. Bu yüzden insanların hoşlanmayacağını bilseniz de düşüncelerinizi açıkça söyleyin.

MAYMUN

Bugün içsesinizi dinleyin. Maymun burcu kişiliğiniz akıllı olduğunun farkında, ancak bugün bazı şeyleri olduğundan daha karmaşık hale sokabilirsiniz. Hareket etmeye başlamak için tekerleği yeniden icat etmeniz gerekmediğinin farkındasınız.

HOROZ

İnsanların her hangi bir konuda sizi teşvik etmek için konuşması çok da mantıklı değil. Çünkü bu, sizi motive etmiyor.

KÖPEK

Son zamanlarda kendinizi zor duruma sokmuş olabilirsiniz. Ancak bu zorluklardan sıyrılıp ilerlemeyi başardınız.

DOMUZ

Bazı konularda yapılacak bir şey olmadığını anlıyorsunuz. Ancak işlerin farklı şekilde de yönetilebileceğini  önce zihinsel olarak kabul etmeniz gerekiyor.