1 Ağustos Çarşamba - Günlük Çin Burçları

1 Ağustos Çarşamba - Günlük Çin Burçları


Bugünün hakimi Kaplan burcu…
FARE
Aslında problem olmayan konuları daha geniş boyutlarıyla ele almak için yeninden gündeme getiriyorsunuz. Ancak kafanız karışabilir.
BOĞA
Arkadaşınızın kasti olarak kuyruğunuza bastığını düşünmüyorsunuz. Çünkü, ufak sebepler yüzünden kavga çıkarıp yaygara kopartmak Boğa burcunun doğalında yok.
KAPLAN
Eleştiri, genelde sevilmez. Ancak bunları şahsınıza karşı bir saldırı olarak nitelendirmeden önce, yapıcı olabileceklerini düşünün.
TAVŞAN
Arkadaşlarınızı, ayakları üstünde durmaları konusunda teşvik etmeniz gerekebilir. Çünkü onları klavuzsuz bıraktığınızda yollarını kaybedebilirler.
EJDERHA
Bugün belirli işlere hiç bulaşmamak sizin için daha iyi olur. Çünkü arkadaşlarınızın ısrarlarıyla sıkışıp kalacaksınız. Bu hafta için birçok planınız vardı. Sadece bir iki tanesini gerçekleştirmeye vakit bulabilirsiniz.
YILAN
Ara sıra Yılan burcu kişiliğinizin en kötü yanını ortaya çıkaran bir durumla karşı karşıya kalıyorsunuz. Bu tip durumlar, kıskançlık hissinizi tetikler. Çünkü kendinizi olumsuz bir ruh hali içinde bulursunuz.
AT
İnsanların yaptıklarını yaparak aynı sonuçları elde edebilir misiniz? Bu bir ihtimalmiş gibi görünebilir. Ancak aynı yöne gitmeyecekseniz, insanları takip etmenin size hiçbir faydası olmaz. Ne istediğinizi düşünün ve hayallerinizin peşinden gidin.
KEÇİ
İnsanları, fikrini değiştirmeleri ve sizi anlamaları konusunda ikna etmek istiyorsunuz. Ancak hiddetli olmanın size kazandıracağı bir şey yok. Artıları ve eksileriyle her şeyi ortaya koyun ve kararı onlara bırakın.
MAYMUN
Yapacak çok iş var, ancak iki kez kontrol etmeden hareket etmek riskli. Bir sonraki adımınızı dikkatlice düşünerek atın. Önce durup bir plan yapın.
HOROZ
Bir kapı kapanır diğeri açılır. Bazı şeyler sona erdiğinde doğal olarak yeni başlangıçları takip edeceksiniz. Yolunuza devam etmeniz gerektiğini hissediyorsanız, eskiyi bırakmalı ve yeniliklere hazır olmalısınız.
KÖPEK
Kalbinizin sesini mi dinlemelisiniz yoksa mantığınıza mı kulak vermelisiniz? Aşırı duygusal olabilirsiniz, ancak anın heyecanıyla hareket etmemek en iyisi.
DOMUZ
Attığınız adımları yeniden gözden geçirmek ve başka bir rota çizmek gerektiğini hissediyorsunuz. Bunu yapmak bazen cesaret ister.